Творчий Луцьк: Заспокійливі ліки для жінки

news

Кожна людина знаходить втіху в приємній для неї діяльності. З давніх-давен є актуальною думка про те, що праця облагороджує людину. А як щодо поєднання праці та насолоди? Чи є це можливим?

Волинянка Алла Кічун каже, що це можливо. Жінка розповідає, що отримує насолоду та заспокоєння від улюбленої справи і водночас заробітку. Її облагороджуючим ремеслом є в’язання, а також вишивання бісером.

6lYSawEYJXo

Першими в’язали чоловіки

Якщо звернутися до історії, то дізнаємося, що в’язання виникло більше чотирьох тисяч років тому в Єгипті. Як це не дивно, але в середньовіччі цим видом ремесла займалися переважно чоловіки. Щоправда, зараз в’язання є одним із найулюбленіших жіночих хобі.

Крім душевного заспокоєння і комфортного проведення часу, в’язання носить і безсумнівний практичний характер. Одяг, в’язаний вручну, є не тільки корисною деталлю гардеробу, але і є абсолютно унікальним, як витвір мистецтва. Любительки домашнього затишку і комфорту можуть створювати неповторні деталі інтер’єру для надання йому особливого тепла й індивідуальності. Якщо ж говорити про користь в’язання з медичної точки зору, то всім відомо, що на наших пальцях і долонях сконцентрована велика кількість життєво важливих точок, регулярна стимуляція яких сприяє хорошому самопочуттю і нормальній роботі всіх органів і систем організму. При цьому добре рівномірне освітлення під час в’язання не доставить незручностей для зору людини.

Оператор котельні вяже костюми для Тайсона

Алла Ярославівна вже 23 роки займається цією корисною справою. Жінка в’яже крючком та шпицями різноманітні речі для гардеробу чоловіків, жінок і навіть тварин. Цікавим є те, що Алла ніколи не зверталася за допомогою до різноманітних методичних посібників чи журналів. Вона розповідає, що захопилася в’язанням ще зі школи, потім ще дівчиною її навчала в’язати бабуся. Зараз вона із захопленням робить це вдома, інколи на роботі. Працюючи оператором котельні, Алла Ярославівна може поєднувати роботу із в’язальним відпочинком.

В’яжіть для тих, кого приручили

YRQ7jhW4Dp4 IHq86ZIu8-A 3sm5uRxmchM

Костюм для свого той-терйера Тайсона рукодільниця може зв’язати протягом доби, а жіночі кофтини за 2-3 дні.

Будь-який убір на твій вибір

JcTdLSn8OQk DqTI2bX7vnk CpzN6vGWN88

Самоучка створює ікони за 20 днів

 Найулюбленішою роботою жінки є плетена з бісеру ікона — «Таємна вечеря». Її пані виконувала 20 днів. Вона каже, що від виконання цієї роботи у неї переводило дух, її важко було відірвати від крісла, коли вона бралася за голку і бісер.

QTYWJ24Otog

Бісероплетіння — це теж мистецтво, у якому пані Алла «відривається на повну». Майстриня виготовляє картини з бісеру, ікони, вишиті українські сорочки та  аксесуари.

7UAWelq_5FM

Вона є самоучкою і давно вже займається цим видом мистецтва. За заняттями працюють її руки, але відпочиває душа.

3bOQtJDmQ3o

Оскільки багато людей займається плетінням із бісеру, а в’язання вже не є таким популярним, то процес продажу виробів занепадає. Проте майстриня не втрачає свого ентузіазму і захвату від хобі, адже робить це, в першу чергу, для себе. Жінка впевнена, що відмовитися від справи, яку любиш, — це те ж саме, що зрадити самого себе.

Софія РОМАНЧУК

Читайте також:

Творчий Луцьк: Жінка, що знає все про натуральну красу

Творчий Луцьк: як звичайні яйця перетворити в обереги

Луцький художник: віра в себе робить людину сильною, а віра в Бога – могутньою

Творчий Луцьк: Жінка та жіночність очима художниці

Творчий Луцьк: як народжуються вітражі

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев