Як зробити манікюр за допомогою газети?

news

Робити манікюр за допомогою газети придумала французька жінка-косметолог. Це був всього лише оригінальний спосіб поширення друкованої продукції. Але так чи інакше, а газетний варіант полюбився модницям, так як виглядає він оригінально і сучасно, а робиться дуже просто.

Матеріали

В першу чергу, для того, щоб зробити манікюр за допомогою газети вам буде необхідна база. Це може бути лікувальний гель-лак або просто безбарвний – адже головне призначення бази – зробити поверхню нігтя гладкою.

Наступний лак – основний тон. В принципі, ви можете в якості основного використовувати покриття будь-якого кольору. Але головна умова – основний він не повинен бути темним. Кращий – це білий, так як на білому тлі найкраще видні чорні літери. Але ви можете сміливо використовувати і рожевий колір або сірий, лише б друковані літери були на ньому добре видно.

Тепер вам буде потрібна газета або журнал. Газета чи журнал можуть бути на будь-якій мові. Головна умова – букви повинні бути саме чорними, а не кольоровими або сірими, щоб газетний манікюр не втратив свою родзинку.

Як зробити манікюр газетою крок за кроком

Для початку вам необхідно підготувати полотно для творчості, тобто нігті. Беремо гарячу мильну воду і розпарюють нігті, відсуваємо апельсиновою паличкою кутикулу з нігтя і підпилюємо нігті. Газетний манікюр прекрасно виглядає на нігтях будь-якої довжини і будь-якої форми, так що вибір тут за вами. Ось і все, робимо манікюр газетою.

Вибрати красиві і оригінальні фрагменти в газеті чи журналі і виріжте невеликі смужечки по довжині і ширині нігтів. Їх має бути 10 штук. Тепер покрийте нігті шаром бази і дайте їй гарненько просохнути. Це дуже важливо – база повинна добре висохнути.

Наступний крок – покриття нігтів кольоровим лаком, який також повинен дуже добре просохнути. Щоб він сох швидше, потримайте нігті перед феном з теплим повітрям кілька хвилин.

Тепер вам треба взяти смужку з газети або журналу і змочити її в спирті або в одеколоні – лише б засіб містило спирт. Тепер треба докласти мокру смужку шрифтом до нігтя і притиснути. Не можна рухати смужечкою, так як букви можуть перезняти нерівно.

Тепер треба дати просохнути друкованим буквах на нігтях і покрити манікюр безбарвним лаком, щоб закріпити газетний манікюр. Як бачите цей спосіб здається вельми оригінальним і незвичайним, але результат приємно здивує не тільки вас.

0 Комментариев