Вдарить по голові: метеозалежним варто підготуватися до спалахів на сонці

news

24 червня за прогнозами вчених Землю накриє магнітна буря рівня G1. Перші симптоми метеозалежні відчують уже завтра.

Загалом ця магнітна буря триватиме з 23 по 25 черня. Активність в перший день буде невисокою, потім на другий день буря посилиться, а потім знову ослабне.

Реакціями організму на магнітні коливання можуть бути головні болі, безсоння, занепад сил, депресія, стрибки тиску та порушення в роботі серцево-судинної системи організму.

Експерти запевняють нас у тому, що лише 10% від усього населення земної кулі, чутливі до магнітних бур.

Рекомендації лікарів

Для найбільш чутливих людей лікарі розробили систему рекомендацій. Часткове або повне виконання цих правил допоможе вам пережити магнітні бурі без будь-яких проблем зі здоров’ям.

У дні попередні магнітним коливанням і самі дні магнітних бур утримайтеся від прийняття алкоголю і рясні їжі, що включає жирне, гостре, солоне. На цей період краще дотримуватися помірності в їжі і намагатися зробити акцент на здоровій їжі.

Більше пийте чистої води. Не нехтуйте чаями, компотами, трав’яними сумішами, цикорієм. Намагайтеся вживати ті напої, які не впливають на вашу серцево-судинну систему. Постарайтеся утриматися від кави, міцного і бадьорого чаю.

Намагайтеся провести більше часу на свіжому повітрі і менше під замком. Будь-які тяжкі фізичні навантаження рекомендується відкласти на інший період. Прогулянки на свіжому повітрі, навпаки, підуть на користь.

Метеозалежним радять готуватися до магнітних бур у червня 2022 року, щоб мінімізувати вплив на здоров’я

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев