У Луцьку з бійками та погрозами демонтовували незаконну споруду

news

Незаконну споруду на вулиці Мазепи, 4 в Луцьку таки демонтували. Для цього муніципали витратили 5 годин для врегулювання конфлікту з власником.

Про це йдеться на сторінці департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради у Фейсбуку.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що луцьким муніципалам погрожували стріляниною через спробу демонтажу цієї споруди. Чоловік, що погрожував, дійсно взяв до рук зброю.

“ЖАХ ДЕМОНТАЖУ!!! Перетин вул. Мазепи,4 та вул. Куйбишева демонтаж триває 5-ту годину. Працівники департаменту, патрульної поліції, слідчооперативна група. Учасник АТО, що не мешкає за даною адресою( мешкає на вул. Кравчука) просто взяв у рюкзак АКМ калібру 7.62…просто відкрито заявив, що стрілятиме на ураження начебто захищаючи право власності, якого не має. Гараж стоїть без правоустановчих документів, без дозволів (було рішення термін якого закінчився 2003 році, тимчасовий дозвіл). Мотивуючи наявним дозволом на носіння та зберігання зброї, та статусом члена АТО людина може вести в цій країні виявляється прямі погрози… Цікаво, а є параметри носіння зброї? Чи можна її носити у звичному рюкзачкові з полотна???? Пані яка заявляла, що є власником даної конструкції втрачала свідомість, билася, кусалася, заявляла, що її поливають бензином, лягала під техніку. Через 5 годин погодилась, що демонтаж законний…..” — йдеться у дописі на Фейсбуку.

0 Комментариев