Секрет флористів: бузок буде залишатися свіжим протягом багатьох днів

news

Травень – місяць, який у багатьох з нас асоціюється з квітучим бузком. Його запах неможливо підробити, тому не дивно, що ці квіти ми чекаємо цілий рік. Якщо ви хочете хоча б тиждень насолоджуватися прекрасним запахом і виглядом бузку у вашому домі, дотримуйтесь кількох правил.

Бузок неможливо сплутати ні з якою іншою рослиною. Його характеризують дрібні квіти білого та фіолетового кольорів, що виділяють надзвичайно солодкий, інтенсивний аромат, який надихав не лише парфумерів, але й письменників. 

Якщо ви хочете, щоб ваш букет простояв якомога довше, дотримуйтесь кількох простих правил.

Перше — про зрізання бузку. Гілки слід зрізати під кутом 45 градусів. Окрім кута різання, важливий також час зрізу. Найкраще це робити рано вранці або ввечері. Протягом дня рослина нагрівається, що може призвести до її більш швидкого в’янення. Відразу після зрізання гілочки варто загартувати, обливши кінчики окропом. Перед тим, як поставити букет у вазу, видаліть нижнє листя. Занурене у вазу листя почне гнити, що тільки прискорить процес в’янення.

Воду, в якій буде стояти бузок, необхідно міняти щодня, інакше він швидко зачахне. Якщо ви помітили, що квіти втрачають свій вигляд, замочіть їх у холодній воді хоча б на кілька хвилин і вкоротіть стебла на кілька сантиметрів. Ця порада дозволить вам довго насолоджуватися прекрасними квітами.

Читайте також:

Рослини, що відлякують котів: як захистити свій сад від домашніх тварин

Що посадити в тінистому саду? Найкращі дерева, кущі та багаторічники для затінку

Місячний посівний календар: які сприятливі дні для садівників та городників у травні 2023?

Хороша і погана компанія або що посадити поруч з цибулею?

Мурахи у саду: як боротися з нашестям мурашок домашніми засобами

Як посадити помідори, щоб вони рясно плодоносили?

Розсада помідорів стала фіолетовою або білястою: чому змінився колір і як врятувати рослини

Як правильно застосовувати джріжджі, щоб збільшити свій урожай?

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев