Мами з Волині можуть дізнатися все про щеплення та харчування дітей по телефону: запрацювала гаряча лінія з питань харчування дітей та вакцинації

news

В Україні запрацювала Національна гаряча лінія під назвою “Доказово”. Зателефонувавши на номер 0 800 351 896, кожна мама отримає інформацію щодо вакцинації дитини, грудне вигодовування або раціон харчування дітей до трьох років.

Проект “Національна гаряча лінія “Доказово про вакцинацію, грудне вигодовування та харчування дітей до 3 років” створено UNICEF Ukraine та Український католицький університет UCuniversity
В сучасних реаліях життя в Україні чимало хто втратив зв’язок з своїм лікарем. А отримувати  інформацію про вакцинацію, грудне вигодовування або раціон харчування дітей до трьох років саме важливо від професійних медиків, з доказових джерел.
Наразі на гарячій лінії працюють 50 консультантів, з них 30 експертів з вакцинації і 20 — з харчування дітей раннього віку.

 З 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю фахівці консультують щодо:

щеплення дітей та дорослих:
– вакцинації за національним календарем щеплень
– рекомендованих щеплень
– екстреної вакцинації (у разі травми чи укусу тварин)
– вакцинації від COVID-19
грудного вигодовування та харчування дітей до 3 років:
– підтримки та збереження грудного вигодовування
– питного режиму дитини
– введення прикорму
– здорового харчування дітей до 3 років
– здорового харчування жінок, які годують грудьми
Номер телефону гарячої лінії “Доказово”: 0800351896.
Дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів та мобільних номерів усіх операторів в Україні.
Поки на гарячу лінію можна дзвонити тільки з території України, хоча не виключено, що функціонал буде розширено і в розрахунку на наших співвітчизників за кордоном.
0 Комментариев