Магнітні бурі та несприятливі дні у червні 2024 року

news

Поняття «магнітна буря» та пов’язане з нею «метеозалежність», під яким мається на увазі комплекс нездужань та порушень здоров’я у людей, сприйнятливих до геомагнітних спалахів на Сонці, вже міцно увійшли до нашого життя. 

Такі сплески сонячної геомагнітної активності трапляються кілька разів на місяць різного ступеня сили. Поточний 2024 рік, на думку вчених, — один із найпроблемніших у цьому плані.

По суті, геомагнітна буря виникає в результаті того, що перегріта плазма викидається у бік планети Земля з поверхні Сонця, відбувається так званий коронарний викид маси, що складається з протонів та електронів, електрично заряджених частинок. Досягаючи поверхні землі, частинки вступають у взаємодію Космосу з геомагнітним полем планети, яке внаслідок такої взаємодії слабшає. Через це з’являються північні сяйва та інші природні явища.

Читайте також Місячний календар здоров’я на червень 2024 року

На здоров’я людей магнітні бурі відбиваються негативно: навіть люди, які не страждають метеозалежністю, можуть відчувати поганий настрій, занепад сил, млявість. Але у тих людей, які мають проблеми зі здоров’ям, магнітна буря може спричинити різкі стрибки тиску, головний біль, порушення сну, загострення хронічних захворювань.

Календар магнітних бур на червень 2024 року

Прогнози магнітних бур завжди приблизні, оскільки сонячна активність постійно змінюється. Але вчені мають можливість хоча б приблизно визначити періоди, в які магнітні бурі найбільш ймовірні.

У червні 2024 року очікуються такі магнітні бурі:

1-2  червня – найсильніша сонячна активність, вона досягне 4 балів,

8 – 12 червня – почнеться з 4 балів та поступово знизиться до 3;

19-20 червня – слабший період сонячної активності, його сила становитиме 3 бали;

23 червня – також 3 бали;

28-29 червня – такої ж сили спалахи на сонці, а саме 3 бали 

Несприятливі для здоров’я дні червня 2024 року за місячним календарем

Відомий як позитивний, так і негативний вплив Місяця на стан здоров’я людини. У червні 2024 року прогнозують кілька вкрай несприятливих днів за Місячним календарем, які слід враховувати, щоб убезпечити себе та максимально знизити навантаження та негативні фактори у ці дні.

9 червня – 4 місячна доба, Місяць у знаку Лева. У цей день необхідно стежити за своїм харчуванням, знизити кількість споживаної їжі, оскільки особливо вразливий шлунок, та й вся травна система в цілому. Але й повністю відмовлятися від їжі цього дня не слід. Протипоказані будь-які операції та процедури щодо травної системи.

11 червня  – 6 місячна доба, Місяць у знаку Діви. Це день різкого зниження імунітету, тому особливо стережіться застуд, інфекцій, переохолодження, а також перевтоми, оскільки сильна втома також знижує захисні функції організму.

13 червня  – 8 місячна доба, Місяць у знаку Діви. У цей день слід особливо берегти серце, а також легені та органи грудної клітини.

Читайте також Секрети розкішного волосся: сприятливі дні для стрижок та інших у червні 2024

Бережіть себе та будьте здорові!

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев