Місячний календар здоров’я на червень 2024 року

news

Астрологія ще за часів Гіппократа з’ясувала, який знак Зодіаку відповідає за певні органи в нашому тілі.

Операції краще робити на спадаючий Місяць. Досвід показує, що ускладнення та інфекції частіше бувають при молодому Місяці, а процес одужання затягується. У молодик не виключені сильні кровотечі. Рубцювання ран при молодому Місяці буває проблематичним, також збільшується небезпека появи не красивих шрамів. Тому основним залишається правило: якщо можливо, операцію слід проводити за неповного Місяця.

Бажано уникати операцій, коли Місяць без курсу. Намагайтеся не потрапляти під ніж хірурга у дні місячних та сонячних затемнень. Уникайте несприятливих місячних днів. Також не варто оперуватися у свій день народження, за день до та після нього.

Читайте також Телеведуча з Луцька бореться за життя і потребує вашої підтримки

1 червня – Місяць переходить на знак Овна. Добре пройдуть процедури та операції на нирках, сечовому міхуру. Не можна проводити будь-які процедури та операції в області голови та у всіх органах, пов’язаних з головою, – очі, зуби, вуха. Сьогодні ці органи особливо вразливі.

3 червня – Місяць переходить на знак Тельця. Добре пройдуть процедури та операції на статевих органах та анусі. Не можна проводити будь-які процедури та операції на горло, голосові зв’язки, щелепи, зуби, вуха, щитовидну залозу. Сьогодні ці органи особливо вразливі.

5 червня – Місяць переходить на знак Близнюків. Добре пройдуть процедури та операції на печінці, операції в області стегон, процедури з очищення крові. Не можна проводити будь-які процедури та операції на легенях, дихальних шляхах, руках, плечах. Сьогодні ці органи особливо вразливі.

6 червня – Початок фази молодика. У молодик знижується тиск рідини в організмі, це б’є по людях, які страждають на судинні захворювання. Організм ослаблений найбільше, ймовірність захворювання велика, тому будь-які навантаження протипоказані.

7 червня – Місяць переходить на знак Раку. Добре пройдуть процедури та операції на суглоби, хребет, процедури з виведення шлаків та каміння. Не можна проводити будь-які процедури та операції на шлунок. Сьогодні шлунок особливо вразливий.

9 червня – Місяць переходить на знак Лева. Добре пройдуть процедури та операції на очі та гомілки. Не можна проводити будь-які процедури та операції на серці та спині. Сьогодні ці органи особливо вразливі

10 червня – Початок фази молодого місяця. При  зростаючому Місяці, організм накопичує енергію, набирає сили, і витрачати їх у цей час небажано, тому що навіть незначне навантаження може призвести до виснаження. У цей час слабший імунітет, ми важче переносимо навіть незначні нездужання, рани сильніше кровоточать і гірше гояться.

12 червня – Місяць переходить на знак Діви. Добре пройдуть процедури та операції на стопи, ноги, виведення мозолів. Рекомендується масаж та лікування ніг, сольові ванни. Не можна проводити будь-які процедури та операції в області живота, кишечника. Сьогодні ці органи особливо вразливі.

14 червня – Місяць переходить на знак Терезів. Добре пройдуть процедури та операції в області голови: вуха, ніс, язик, очі, пластичні операції на обличчі, лікування та видалення зубів тощо. Не можна проводити будь-які процедури та операції на нирки, область стегон, сечовий міхур та підшлункову залозу. Сьогодні ці органи особливо вразливі.

17 червня – Місяць переходить на знак Скорпіона. Добре пройдуть процедури та операції у верхніх дихальних шляхах, горло, видалення гланд, аденоїдів, лікування зубів. Рекомендується компреси на шию. Не можна проводити будь-які процедури та операції на статеві органи, пряму кишку та область тазу. Сьогодні ці органи особливо вразливі.

18 червня – Початок фази місяця, що прибуває. При зростаючому Місяці, організм накопичує енергію, набирає сили, і витрачати їх у цей час небажано, тому що навіть незначне навантаження може призвести до виснаження. У цей час слабший імунітет, ми важче переносимо навіть незначні нездужання, рани сильніше кровоточать і гірше гояться.

19 червня – Місяць переходить на знак Стрільця. Добре пройдуть процедури та операції на органи дихання. Рекомендується масаж рук, плечей. Не можна проводити будь-які процедури та операції на кровоносну систему, стегна, печінку. Сьогодні ці органи особливо вразливі.

20 червня – Початок 15-го місячного дня. Вкрай не сприятливий місячний день – один із тих, які називають сатанинським.

21 червня – Початок 16-го місячного дня. Початок нового та сприятливого місячного дня. Місяць переходить на знак Козерога. Добре пройдуть процедури та операції на шлунок, печінку. Не можна проводити будь-які процедури та операції на шкіру, кістки, жовчний міхур, хребет, зуби. Сьогодні ці органи особливо вразливі.

22 червня – Початок фази повного місяця. Уникайте хірургічного втручання під час повного місяця. Статистика показує, що в цей час ускладнення та інфекції виникають частіше, процес лікування та одужання триває довше, а близько до повні часто виникають сильні кровотечі, які важко зупинити.

24 червня – Місяць переходить на знак Водолія. Добре пройдуть процедури та операції на серці та судинах. Саме в дні Водолія операції на серці проходять особливо успішно. Не можна проводити будь-які процедури та операції на ноги, нервову систему, органи чуття. Сьогодні ці органи особливо вразливі.

25 червня – Початок фази спадаючого Місяця. При спадаючому Місяці організм легко і охоче витрачає енергію, при цьому залишаючись бадьорим і сильним. У цей час ми легше переносимо біль, швидше впораємося з інфекцією та легше одужуємо після хвороби та операцій. 

Правило: всі хірургічні втручання (крім невідкладних), всі медичні процедури, пов’язані з навантаженням на організм і тих, що потребують витрати сили і енергії, потрібно проводити тільки за спадаючого Місяця.

Читайте також Догляд за волоссям навесні та влітку: поради експертів

26 червня – Місяць переходить на знак Риби. Добре пройдуть процедури з очищення кишечника, виведення шлаків. Особливо не можна проводити будь-які процедури та операції на стопи, зрізати мозолі. Сьогодні ці органи особливо вразливі. Загалом у дні Риб у зв’язку зі зниженням імунітету протипоказані для будь-якого оперативного втручання.

28 червня – Місяць переходить на знак Овна. Добре пройдуть процедури та операції на нирки, сечовий міхур. Не можна проводити будь-які процедури та операції в області голови та всіх органів, пов’язані з головою, – очі, зуби, вуха. Сьогодні ці органи особливо вразливі.

30 червня – Місяць переходить на знак Тельця. Добре пройдуть процедури та операції на статеві органи та анус. Не можна проводити будь-які процедури та операції на горло, голосові зв’язки, щелепи, зуби, вуха, щитовидну залозу. Сьогодні ці органи особливо вразливі.

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев