Секрети розкішного волосся: сприятливі дні для стрижок та фарбування у червні 2024

news

Місячний календар стрижок на червень 2024 року: будьте неперевершеними під заступництвом Місяця

Коли ми бачимо у когось розкішне волосся, найчастіше вважаємо, що людині просто пощастило з волоссям, воно прекрасне від природи. І ми дуже здивувалися б, якби дізналися, що у більшості з власників розкішної шевелюри це результат великих зусиль і розумного догляду за волоссям, що включає багато різних принципів. І до таких принципів входить врахування впливу Місяця на зростання і здоров’я волосся.

Про те, як Місяць впливає на все живе на Землі, відомо давно, і досвідчені красуні завжди звіряються з місячним календарем, плануючи візит до салону краси. Тому дуже важливо знати, як розподілені місячні фази протягом наступного місяця.

У червні 2024 року фази Місяця розподіляються так:

Молодий Місяць – 6 червня.

Повний Місяць – 22 червня.

Місяць, що спадає — з 1 по 5 червня і з 23 по 30 червня.

Місяць, що зростає – з 7 по 21 червня.

Заборонені дні для стрижки

Звіряючись при плануванні візиту в салон з місячним календарем, відразу відзначте для себе заборонені дні, в які не можна нічого робити з волоссям – ні стригти, ні фарбувати, ні завивати, а в деякі з таких днів навіть небажано мити волосся. Це дні сонячного та місячного затемнення, а також певна місячна доба, яка в народі отримала назву «диявольської»: 9, 15, 23 та 29 доба місячного календаря.

Важливо запам’ятати наступний принцип дотримання рекомендацій місячного календаря при плануванні стрижки: на зростаючий  Місяць, підстригають волосся, коли хочуть, щоб воно швидше росло. Якщо ж ви не плануєте відрощувати волосся і зацікавлені в тому, щоб зачіска якомога довше зберігала форму, то краще робити стрижку при Місяці, що спадає.

Коли можна записатися до перукарні, а коли цього робити категорично не варто 

  • Сприятливі дні для стрижки волосся в червні 2024 року —  4, 10,11,12 
  • Хороші дні для стрижки волосся в червні 2024 року — 8, 13, 15, 17 та 22
  • Нейтральні дні для стрижки та фарбування  в червні— 1,3, 5, 6, 7, 14, 16, 18, 19, 20, 23, 24, 24, 26, 27, 29
  • Несприятливі дні для маніпуляцій з волоссям — 2, 9, 21, 28 та 30
  • Вкрай несприятливий день для будь-яких маніпуляцій з волоссям— 2 червня

Читайте також Догляд за волоссям навесні та влітку: поради експертів

Сприятливі дні для стрижки волосся у червні 2024 року

Цього місяця буде чотири максимально сприятливі дні для стрижки: 4 червня, а також 10-12 червня.

4 червня – 26-27 місячна доба, Місяць у Тельці, вівторок.

Під знаком Тельця ваше волосся виглядатиме здоровішим і красивішим, обов’язково заплануйте стрижку на такий день. Можна також планувати домашні процедури для догляду за волоссям. Добре виходить у такий день фарбування, фарбування сивини, освітлення. Це один із днів, для так званих «грошових» стрижок, але фарбування також принесе вам фінансове благополуччя, особливо якщо ви кардинально зміните колір.

10 червня – зростаючий Місяць, 4-5 місячна доба, Місяць у знаку Лева, понеділок.

Під впливом знаку Лева ваше волосся стане густішим, і практично всі процедури з волоссям пройдуть вдало і принесуть відмінний результат. Єдине, чого не слід планувати на такий день, це хімічну завивку, оскільки волосся саме по собі схильне до завивання. Стрижка, укладання, фарбування, тонування, знебарвлення пройдуть успішно. Чим більш пишна та об’ємніша укладка, тим більше позитивної енергії вона принесе у ваше життя.

11 червня – зростаючий Місяць, 5-6 місячна доба, Місяць у Леві, вівторок.

Це один із днів «грошових стрижок», коли відрізане волосся допомагає позбутися боргів. Також, підстригаючи волосся у такий день, ви відганяєте від себе недуги. Краще вибирати строгі та класичні укладки, оскільки день емоційно насичений.

12 червня – зростаючий Місяць, 7 місячна доба, Місяць у Діві, середа.

Прекрасний день для всього, що пов’язане із красою. Можна планувати будь-які процедури з волоссям: стрижку, фарбування, укладання, завивку, оздоровчі процедури, у тому числі й в домашніх умовах із використанням натуральних природних засобів. Після оздоровчих процедур стан вашого волосся покращиться помітно.

Обов’язково заплануйте на цей день стрижку або хоча б пострижіть кінчики волосся, так ви зможете посилити власну інтуїцію.

Хороші дні для стрижки волосся у червні 2024 року

Хорошими днями для стрижки та інших маніпуляцій із волоссям будуть: 8, 13, 15, 17 та 22 червня.

8 червня – зростаючий Місяць в знаку Рак, 2-3 місячна доба, субота.

Можна стригти і фарбувати волосся, але з укладанням можуть виникнути труднощі, оскільки кучері будуть неслухняними. Дуже корисно в цей день проводити для волосся оздоровчі процедури.

13 червня – зростаючий Місяць в Діві, 7-8 місячна доба, четвер.

Можна робити будь-які процедури, але тільки якщо вони не несуть кардинальних змін у вашій зовнішності. Фарбувати волосся слід лише у світлі тони.

15 червня – Місяць у Терезах, 9-10 місячна доба, субота.

Гарний день для стрижки та фарбування волосся. Найкраще фарбуватися в цей день у природні відтінки. Вибирайте скромні зачіски, але також можна робити укладання з начосом: під знаком Терезів повітряні зачіски виходять особливо добре.

17 червня – зростаючий Місяць у Терезах з переходом у Скорпіон, 11-12 місячна доба, понеділок.

Результати будь-якої зміни зачіски можуть бути непередбачуваними, але якщо ви хотіли спробувати себе в новому іміджі, то можна ризикнути. Дуже ефективні оздоровчі процедури, а от від хімічної завивки краще відмовитися.

22 червня – Повний місяць у знаку Козерога, субота.

Повня – найкращий день для стрижки, тим більше коли Місяць у цей момент знаходиться під впливом продуктивного знаку Козерога. Єдина умова: не зловживайте з аксесуарами в зачісці, особливо металевими.

Несприятливі дні для стрижки волосся у червні 2024 року

У червні 2024 є один вкрай несприятливий день для стрижки – це 2 червня.

2 червня – спадаючий Місяць у знаку Овен, 24-25 місячна доба, неділя.

Стрижка, зроблена в такий день, негативно вплине на ваш душевний стан, може залучити у ваше життя конфліктні ситуації. Не плануйте цього дня нічого, пов’язаного з волоссям.

Також несприятливими днями для стрижки, фарбування та завивки волосся у червні 2024 року будуть 9, 21, 28 та 30 червня.

9 червня волосся буде неслухняним, так що ви не зможете досягти того результату, на який розраховували. Це стосується як фарбування чи стрижки, так і укладання волосся. Навіть оздоровчі процедури можуть не принести потрібного ефекту.

21 червня стригтися не слід, волосся відросте швидко, але буде неслухняним і погано піддаватиметься укладці. Не слід також фарбувати волосся: фарба швидко змиється і потьмяніє.

28 і 30 червня протипоказані саме стрижки: у результаті ви можете отримати кінчики, що січуться. Все інше, наприклад, фарбування або завивку, робити можна.

Читайте також Целюліт: 6 кроків у домашньому догляді до гладкого тіла 

Нейтральні дні для стрижки волосся у червні 2024 року

Нейтральними днями для стрижки, фарбування, завивки волосся у червні будуть: 1 та 3 червня, 5-7 червня, 14 та 16 червня, 18-20 червня, 23–27 червня та 29 червня.

У такі дні немає якихось протипоказань для стрижки чи фарбування, можна робити будь-які процедури. Але важливо розуміти, що результат буде позитивним, але не зробить дива з вашою зовнішністю. На такі дні можна планувати похід в салон для підрівнювання вже сформованої стрижки, для зафарбовування сивини, а також для будь-яких доглядових, оздоровчих процедур. Для кардинальної зміни іміджу ці дні не підходять.

Прислухайтеся до порад Місячного календаря і ставайте ще красивішими!

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев