Дріжджі як добриво: як працює, навіщо використовувати та на яких рослинах?

news

Пекарські дріжджі — корисний одноклітинний гриб, який може стати чудовою альтернативою хімічним засобам захисту рослин і мінеральним добривам.

Подивіться, як з них приготувати добриво і для чого вони корисні?

Як використовувати дріжджі в садівництві?

В епоху зростання екологічної свідомості варто пам’ятати, що дріжджі можна використовувати для підтримки рослин природним шляхом. Дріжджі можна використовувати як добриво, а також як профілактичний засіб для захисту городніх рослин.

Розсада помідорів стала фіолетовою або білястою: чому змінився колір і як врятувати рослини

Найважливіші переваги натурального добрива з пекарських дріжджів:

  • стимулювання росту рослин і більш пишного цвітіння
  • зміцнення кореневої системи
  • сприяння поглинанню води та мінеральних речовин із ґрунту
  • обмеження появи мікроорганізмів, які викликають захворювання (наприклад, коренева система).

Як приготувати і використовувати дріжджове добриво?

Найшвидше готується непереброджене дріжджове добриво. Для його отримання необхідно 100 г свіжих дріжджів розчинити в 10 л теплої води, а потім залишити розчин приблизно на годину. Після закінчення цього часу розчин дріжджового добрива не потребує розведення і придатний до використання (полив рослин).

Добриво з бананової шкірки для городу та кімнатних рослин: простий рецепт

Дріжджове добриво можна використовувати протягом усього сезону (не частіше, ніж кожні 2 тижні), а найкращі результати досягаються переважно навесні та в кінці літа . Для приготування дріжджового добрива найкраще використовувати м’яку воду, наприклад, зібрану дощову воду – вона не містить сполук хлору, завдяки чому розчин краще засвоюється рослинами.

Які рослини можна поливати дріжджовим добривом?

Дріжджове добриво використовується в основному для підживлення (поливу) овочів, наприклад, помідорів , огірків , а також плодових кущів і дерев, декоративних рослин, а також кімнатних кімнатних рослин.

Дріжджі в профілактиці хвороб і шкідників

Дріжджі також можна використовувати для приготування натурального розчину для обприскування рослин. Для цього до 100 г свіжих дріжджів додайте півлітра знежиреного молока і розмішайте все це в 10 л води.

Для поліпшення адгезії розчину можна додати в нього кілька крапель садового або іншого (рідкого) мила. Приготованим таким чином розчином ретельно обприскати рослини з пульверизатора (наприклад, профілактично 1 раз на тиждень).

Як позбутися від крота з городу? Кілька перевірених способів

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев