Добриво з бананової шкірки для городу та кімнатних рослин: простий рецепт

news

А ви знали, що бананова шкірка – екологічне та безпечне добриво? Воно підійде для розсади, городу та кімнатних рослин! Розповідаємо, як його приготувати та як використовувати.

 

– Поріжте ножицями шкурки банана і закопайте. Навіть у найслабших рослин швидко з’явиться нове листя! Шкірки ж зникнуть за 10 днів, їх з’їдять бактерії.

– Застеліть лист фольгою, зверху викладіть бананову шкірку і просмажте її в духовці. Потім охолодіть, подрібніть і покладіть на зберігання в герметичний пакет. Надалі використовуйте по 1 ст. л. цього добрива для кожної рослини.

– Три бананові шкірки покладіть у трилітрову банку, залийте водою кімнатної температури та залиште настоюватися 2 доби. Потім процідіть, розбавте водою у пропорції 1:1. Цим настоєм поливайте розсаду та рослини в теплиці.

– Засушіть шкірку банана на батареї, зберігайте у паперовому пакеті. Добриво кладіть у склянки з розсадою, нижні шари. На поверхні банан швидко запліснявіє.

– Заморозити бананову шкірку в морозилці. Якщо можливо, відведіть для добрива спеціальний лоток або контейнер, куди складатимете нові шкірки.

– Приготуйте компост зі шкірки банана. Дрібно нарізані шкірки змішайте із землею, залийте Байкалом і добре перемішайте. За місяць повторіть. Навесні отримаєте жирний, чорний компост, який можна використовувати як добриво для цибулинних!

 

 

0 Комментариев