6 грудня – яке сьогодні свято? Чим особливий день? Кого вітати з Днем ангела?

news

6 грудня у світі відзначаються День народження Санта-Клауса, День народження мікрохвильової печі, День “Не носи чуже взуття”; День рукавиці; Міжнародний фестиваль светрів;Миколайки в Польщі; Національний день шахтарів в США, українці святкують День збройних сил. 6 грудня в Україні також починається Всеукраїнський тиждень права.

Вихідні у 2022 році: чи порадують українців додатковими святковими днями

У православній церкві у понеділок, 6 грудня, в Україні вшановується пам’ять святого Митрофана, який відомий, як єпископ православної церкви, що жив приблизно у 17-18 ст. Цього вечора починалися зимові ворожіння: на суджених, долю, багатство та удачу. У народі цю дату називали Митрофанів день.

Церковний календар на грудень: які свята чекають нас останнього місяця 2021 року

Святитель Митрофан жив між XVII-XVIII століттями. Він був одружений і мав сина. Після того, як він овдовів, вирішив стати ченцем і вирушив у пустелю. Пізніше він став настоятелем монастиря. Під час своєї служби прославився благодійністю та щедрістю. Він допомагав жебракам і дбав про знедолених, заслуживши загальну любов і повагу.

Митрофан дуже турбувався про те, щоб зміцнити позиції церкви, активно займався створенням нових храмів і вживав усіх заходів для того, щоб підвищити моральний та духовний рівень священнослужителів.

Місячний посівний календар садівника-городника: грудень 2021 

Українці в Митрофанів день їздили на ярмарки. Вважалося, що всі покупки цього дня підуть на користь, не зіпсуються, будуть служити довго і головне – принесуть радість. Увечері слід було влаштувати ситну вечерю, але з урахуванням того, що слід дотримуватися посту.

Магнітні бурі у грудні 2021: коли метеозалежних чекають зміни самопочуття?

Що сьогодні не можна робити
  • Категорично було заборонено влаштовувати конфлікти та з’ясовувати стосунки. Вважалося, що на відступників протягом року чекають численні травми та хвороби;
  • Не можна було відмовляти у допомозі тим, хто її потребував. Жадібним обіцяли злидні й лихо;
  • Не можна було довго вдивлятися у дзеркало. Люди вірили, що це може позбавити краси;
  • Не можна було ходити до лазні;
  • Цього дня жінки утримувалися від прядіння.

Календар стрижки волосся: коли варто відвідати перукаря у грудні 2021? 

Прикмети дня:
  • Якщо місяць ясно світив уночі, це віщувало морози;
  • Сильний вітер віщував погану погоду на червень;
  • Сонячна погода обіцяла теплий і погожий початок літа.

Давай одружимося у 2022 році: як обрати дату найщасливішого дня

 

Свої іменини у цей день святкують Олексій, Олександр, Борис, Григорій, Іван, Митрофан, Макар, Серафим та Федір. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!  

Імениники у грудні: хто та коли відзначає День ангела?

0 Комментариев