Місячний посівний календар садівника-городника: грудень 2021

news

Місячний посівний календар городника та садівника на грудень 2021 року із зазначенням днів молодика, повного місяця, чвертей Місяця, розташуванням Місяця у знаках Зодіаку, а також сприятливих та несприятливих днів для посадки рослин, у тому числі кімнатних. Місячний календар городника та садівника дозволить Вам майже завжди бути в курсі того, який зараз Місяць. Місячний посівний календар городника та садівника на грудень 2021 року зможе допомогти Вам у плануванні робіт у саду та городі та зможе допомогти Вам визначити сприятливі та несприятливі дні місяця для посадки рослин та догляду за ними.

У Місячному календарі городника та садівника на грудень 2021 року різні події чинять певну дію на посадку та пересадку рослин або догляд за ними. Вибравши сприятливі дні для робіт у городі та саду, Ви збережете свої позитивні сили та настрій, позбавите рослини від усіх небезпек, знайдете гармонію зі своїм городом та садом.

Сприятливі дні для посадки рослин та догляду за ними

Як користуватися місячним посівним календарем городника та садівника ми розповіли. Так само Ви повинні знати, що Місяць – джерело сили, що впливає на гравітацію, припливи та відливи, а значить і на всі рідини та соки рослин, а також їхню біоенергетику. Тому будь-який вплив на рослини в саду та городі слід виконувати орієнтуючись на положення Місяця.

Щоб не нашкодити рослинам городники та садівники, а також любителі кімнатних рослин повинні при посадці рослин дотримуватись певних заходів безпеки, знати, коли сприятливі дні для посадки, пересадки та інших робіт на городі, а коли варто утриматися від тих чи інших робіт. Нижче представлені найсприятливіші дні для посадки та пересадки рослин у грудні 2021 року на думку астрологів електронного журналу Світ космосу.

Коли садити та пересаджувати рослини?

Місячний календар здавна застосовується визначення днів, у які переважно саджати, пересаджувати рослини. Природно, майбутнє рослин залежить від правильного догляду за ними, поливу та підживлення.

Використання добрив та підгодовування для росту рослин і чагарників, прополювання, обрізання, щеплення та спеціальні засоби для догляду за рослинами безумовно дуже корисні та сприятливо впливають на рослини. Але, керуючись місячним посівним календарем садівника та городника на грудень 2021 року, Ви зможете збільшити ефект від правильного їх застосування, зумієте збільшити позитивний результат і врожай в цілому.

Вплив фази місяця на посадку рослин

Фази місяця у грудні 2021 року впливають як на коріння рослин, так і на надземну частину. Посадка рослин у певний місячний день може прискорити їх схід, зростання, вплинути на плоди майбутніх рослин.

У деякі дні від посадки, прополювання та розпушування коренів рослин та квітів необхідно утриматися, т.к. це може призвести до пошкодження рослин, уповільнення росту, загнивання або, наприклад, порушити їх енергетичний баланс. Це зачіпає не тільки безпосередньо роботу із землею та, але й інші роботи на городі та саду.

Якщо ви хочете зібрати хороший урожай, то Вам, очевидно, необхідно, щоб у грудні 2021 року все було зроблено, згідно з місячним посівним календарем.

Якщо Ви висаджуєте рослину, особливо це відноситься до багаторічників, дерев, у яких передбачається довгий термін життя, розсаду, то робити це слід тільки на Місяці, що росте, бажано перед повним місяцем. У день молодика цього робити не варто.

Рослини, посаджені перед місяцем, відрізнятимуться високим зростанням. Подібно до того, як усі справи, спрямовані на розвиток, слід починати на Місяці, що росте, так і нове життя на новому місці рослинам, особливо, багаторічникам слід давати на Луні, що росте.

0 Комментариев