Магнітні бурі у грудні 2021: коли метеозалежних чекають зміни самопочуття?

news

Вчені дали прогноз магнітних бур на грудень. Грудень продовжиться тенденцію листопада, коли сильних магнітних бур не передбачається , але слабкі геомагнітні коливання будуть частими і тривалими.

Протягом усього грудня спостерігатимуться численні і затяжні геомагнітні сплески. Тішить лише те, що вони матимуть невелику силу. Але майте на увазі, що Сонце непостійне , і прогноз його активності може змінюватися.

Як свідчать дані сайту Spaceweather, магнітна буря може накрити нашу планету вже у п’ятницю, 3 грудня.

Подія буде пов’язана із хмарою плазми, яку викинуло Сонце 29 листопада. Очікується, що більша її частина пройде над Землею, торкнувшись її лише по дотичній. Магнітна буря, якщо станеться, буде досить слабкою.

У період з 3 по 6 грудня очікуються затяжні геомагнітні коливання, які триватимуть 4 дні поспіль.

Потім 12 грудня буде більш серйозний прояв сонячної активності, який наступного дня, 13 грудня , переросте у слабку бурю і завершиться 14-го числа .

Далі трохи штормитиме ще три дні поспіль – з 17 по 19 грудня .

І на завершення 2021 року Сонце востаннє потурбує Землю геомагнітними коливаннями на католицьке Різдво протягом двох днів – 24 та 25 грудня .

Метеозалежним людям корисно заздалегідь знати ситуацію з магнітними бурями на місяць, щоб підготуватися і певною мірою убезпечити себе від негативного впливу Сонця. Адже в період магнітних бур можливе погіршення самопочуття.

Прогноз магнітних бур на грудень 2021 року
  • Незначні магнітні коливання у грудні очікуються 3, 4, 5, 6, 12, 17, 18, 19, 24, 25 грудня.
  • Більш серйозні магнітні бурі можливі 13 та 14 грудня.

Варто зазначити, що прогноз на такий тривалий термін неточний і все ще може змінитися.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев