19 річниця одруження – гранатове весілля: привітання подружжю та ідеї подарунків

news

Річниця весілля – пам’ятне свято для будь-якої подружньої пари, яка відзначає ще один рік спільного життя. Від кількості прожитих разом років залежить назва річниці та традиції, пов’язані з нею.

Річниця весілля у 19 років називається гранатовою. Таку незвичайну назву вона отримала тому, що мінерал має найвищий ступінь міцності, як і союз двох людей, які прожили разом стільки років, і їх почуття можна порівняти з цим дорогоцінним каменем. Також камінь є символом відданості та сталості.

Ще один символ весілля, це фрукт – гранат, що символізує безсмертне кохання, вірність і плодючість. Плід, який був незмінним атрибутом богинь, що захищають любов. Деякі називають цю дату гіацинтовою та криптоновою.

Шлюб, який витримав масу випробувань, має бути міцним, як цей самоцвіт і прекрасним як рослина. Звідти і ніжне найменування – гіацинтове весілля. Воно пов’язане із прекрасною квіткою гіацинтом, що символізує красу подружнього союзу. Також є мінерал гіацинт, який означає міцність відносин між подружжям.

Читайте також: Готуємося до одруження: Чи варто йти до нумеролога перед весіллям?

Інша назва цієї річниці – гіацинтова, відноситься до прекрасної квітки гіацинту, символізуючи красу шлюбу. Також гіацинт – назва напівдорогоцінного каменю, що означає міцність спілки.

Привітання з 19 річницею весілля

***

Від щирого серця вітаю вас з гранатовим весіллям, з 19-річчям подружнього життя. Бажаю, щоб ваші почуття завжди залишалися насиченими і яскравими, немов соковитий гранат, бажаю, щоб пута вашого шлюбу були такими ж міцними, як камінь гранат. Будьте по-справжньому щасливі, живіть у повному достатку і благополуччі.

***

Вітаю з гранатовим весіллям, з 19-річчям вашої річниці. Побажаю вам, дорогі, подальшого життя соковитого, смачного і насиченого, як стиглий гранат. Нехай ваша любов буде міцна й довговічна, хай в сім’ї панує щастя, мир і розуміння. Здоров’я вам, життєвих сил, надії і удачі.

Вітаю чудову подружню пару з 19-річчям, з юним віком мрій і ніжності почуттів. На вашу гранатову річницю хочу побажати завжди впевнено і до кінця боротися за своє щастя, ніколи не залишати одне одного без підтримки і кожен день отримувати від долі стільки приємних подарунків, скільки зерен у соковитому плоді граната.

Гранатовим кольором переливається ваша дата, вітаю з 19-річчям вашого весілля. У гранатову річницю хочу побажати вам залишатися юними і закоханими, як і раніше вірити один в одного і наповнювати чашу сім’ї щастям.

***

Значна дата — 19 років сімейного життя. Я вас щиро вітаю з гранатової весіллям. Побажати хочу домашнього тепла і затишку, мирного неба над головою і великої удачі, достатку і поваги в сім’ї, щирих почуттів і спільного прагнення до ще нездійсненою мрією.

***

У цей дивовижний день вашого річниці бажаємо, щоб любов була безмежною і не згасала ніколи. Дев’ятнадцять років спільного життя — це Гранатова Весілля, нехай вона буде щасливою, як і всі річниці, що за нею підуть. З святом і нехай ваші почуття будуть дійсно сильні!

***

Вітаю від душі з гранатовим вашим щастям, з 19-річною річницею подружнього життя. Від усього серця бажаю вам насичених барв життя і неугасаемых щирих почуттів, доброго добра в сім’ї і світлого затишку в домі, великої удачі на вашому шляху і приємних подарунків від життя.

***

Ось уже 19 років пройшло з того моменту коли ви наділи один одному кільця і веселе весілля кричала вам гірко. Так дозвольте побажати вам у цей день побільше посмішок, радості і безмежного взаєморозуміння. Нехай згадається сьогодні лише хороше, а всі печалі залишаться в минулому і будуть забуті назавжди.

***

Вітаю чудову подружню пару з 19-річчям, з юним віком мрій і ніжності почуттів. На вашу гранатову річницю хочу побажати завжди впевнено і до кінця боротися за своє щастя, ніколи не залишати один одного без підтримки і кожен день отримувати від долі стільки приємних подарунків, скільки зерен у соковитому плід граната.

***

Вітаю вашу родину з віком романтики і мрій, з прекрасним 19-річчям. У гранатову весілля хочу вам побажати любові і добра, тепла і затишку, достатку і гармонії, ладу і удачі. Бажаю разом іти по гранатовому браслету щастя, немов по зачарованому колу.

***

Від щирого серця вітаю вас з гранатової весіллям, з 19-річчям подружнього життя. Бажаю, щоб ваші почуття завжди залишалися насиченими і яскравими, немов соковитий гранат, бажаю, щоб пута вашого шлюбу були такими ж міцними і міцними, як камінь граната. Будьте по-справжньому щасливі, живіть у повному достатку і благополуччя.

***

Вітаю з гранатової весіллям, з 19-річчям вашої річниці. Побажаю вам, дорогі подальшого життя соковитим, смачним і насиченим, як стиглий гранат. Нехай ваша любов буде міцна й довговічна, хай в сім’ї панує щастя, мир і розуміння. Здоров’я вам, життєвих сил, надії і удачі.

***

Вітаю вашу родину з віком романтики і мрій, з прекрасним 19-річчям. У гранатове весілля хочу вам побажати любові і добра, тепла і затишку, достатку і гармонії, злагоди і удачі. Бажаю разом іти по гранатовому браслету щастя, немов по зачарованому колу.

Ось уже 19 років пройшло з того моменту коли ви наділи одне одному кільця і гості на весіллі весілля кричала вам гірко. Так дозвольте побажати вам у цей день побільше посмішок, радості і безмежного взаєморозуміння. Нехай згадається сьогодні лише хороше, а всі печалі залишаться в минулому і будуть забуті назавжди.

Читайте також: 18 річниця одруження – бірюзове весілля: привітання, побажання, ідеї подарунків

Вітаю від душі з гранатовим вашим щастям, з 19-річною річницею подружнього життя. Від усього серця бажаю вам насичених барв життя і незгасаючих щирих почуттів, добра в сім’ї і затишку в домі, великої удачі на вашому шляху і приємних подарунків від життя.

Гранатовим кольором переливається ваша дата, вітаю з 19-річчям вашого весілля. У гранатову річницю хочу побажати вам залишатися юними і закоханими, як і раніше вірити одне в одного і наповнювати чашу сім’ї щастям.

Солідна дата — 19 років сімейного життя. Я вас щиро вітаю з гранатовим весіллям. Побажати хочу домашнього тепла і затишку, мирного неба над головою і великої удачі, достатку і поваги в сім’ї, щирих почуттів і спільного прагнення до ще нездійснених мрій.

У цей дивовижний день вашої річниці бажаємо, щоб любов була безмежною і не згасала ніколи. Дев’ятнадцять років спільного життя — це Гранатове Весілля, нехай воно буде щасливим, як і всі річниці, що за ним підуть. Зі святом!

***

З гранатовим весіллям вас від душі вітаємо,
Казкового життя щиро бажаємо,
У всьому успіхів, радості, тепла,
Щоб щастило у всьому, завжди.
У злагоді і любові живіть,
Дітей в радості ростіть,
Нехай життя буде щастям повне,
За це сьогодні вип’ємо до дна.

***

19 років, як у казці прожили ви разом,
Сьогодні знову в статусі нареченого і нареченої,
«Гірко!» – вам із задоволенням кричимо,
Щастя щиро побажати хочемо.
З гранатовим весіллям вітаємо від душі,
Нехай збуваються заповітні мрії,
Кожен день нехай на свято перетвориться,
Частим гостем нехай буде удачі птах.

***

Наділи кільця золоті,
Ви 19 років тому,
Душею досі ви молоді,
В очах іскорки запалу горять.
У день гранатового весілля прийміть привітання,
Нехай дарує життя вам натхнення,
Повною чашею нехай буде будинок,
Достаток і затишок нехай оселяться в ньому.

***

Ми раді Вас привітати від щирого серця,
З 19–річчям народження сім’ї,
Удачі, щастя щиро хочемо побажати,
Жити в достатку, ніколи не сумувати.
З гранатовим весіллям вітаємо,
Досягти всього задуманого, бажаємо,
Живіть в любові, злагоді завжди,
Нехай шлях ваш висвітлює яскрава зірка.

***

Сьогодні вам компліменти і квіти,
Винуватці торжества сьогодні ви,
Гранатове весілля у вас на порозі,
Бажаємо життєвої, широкої дороги.
Нехай сімейна погода буде теплою завжди,
У достатку Нехай живе завжди сім’я,
Удачі Вам Бажаємо справжнісінької,
І великого людського щастя.

***

Не один пуд солі ви вже з’їли,
Разом досягли поставленої мети,
Парою ідеальної вас називають не дарма,
Ви дружна і міцна сім’я.
З гранатовим весіллям вас привітати раді,
Нехай буде життя для вас втіхою,
Всі мрії нехай збуваються,
І удача мило посміхається.

***

Ми раді вас привітати від душі,
Гранатове весілля відзначаєте ви,
Нехай життя тече, як повна Річка,
Щастить Нехай вам у всьому, завжди.
Дай вам Бог, як то кажуть,
Зі шляху хорошого не збитися,
Будьте щасливі у всьому завжди,
Всіх благ вам, миру і добра.

***

За галасливим святковим столом,
Сьогодні всі ми зібралися,
Нехай повною чашею буде будинок,
Нехай буде міцної життя нитка.
Гранатове весілля-19 років,
Ви найкраща пара, це не секрет,
З вас приклад, беремо ми завжди,
Миру вам, удачі, щастя і добра.

***

Серцеві прийміть привітання,
В день вашого весілля, друзі,
Бажаємо вам в любові горіння,
Нехай шлях ваш висвітлює яскрава зірка.
Сьогодні вам компліменти і квіти,
19 років, як голубки живете ви,
Всіх благ бажаємо вам, удачі, добра,
У всьому успіхів, сімейного тепла.

***

19 років крокуєте ви поруч,
У всьому один одного підтримуєте завжди,
Любов нехай буде для вас відрадою, нагородою,
На довгі-довгі роки.
І виповнюється заповітна мрія,
І нехай серця, любов’ю зігріваючись,
В унісон стукають,
І співають одну мелодію завжди.

***

Гранатове весілля стукає біля воріт,
За 19 років чимало пройдено доріг,
Радість і печаль ви ділите навпіл,
Сьогодні всі привітання вам.
Відкрийте щастя двері ширше,
Нехай буде весело вам від вина,
Щоб вас назвали найкращою парою в світі,
Всіх благ, достатку вам, тепла.

Читайте також: 17 річниця одруження – Трояндове або Рожеве весілля: привітання та побажання подружжю

***

Гранатове весілля-це особливе торжество,
Час свята красивого прийшов,
Від щирого серця вас щиро вітаємо,
Бути завжди на висоті, бажаємо.
Нехай любов завжди вас окрилює,
І трепетно стукають серця,
Перепони нехай вас не лякають,
Щастю нехай буде без кінця.

 

Які подарунки дарувати?

а 19-ту річницю весілля, також відому як гранатова річниця, можна подарувати речі або предмети, що символізують стійкість, глибоке зв’язок і кохання між партнерами. Ось деякі ідеї подарунків, які можуть бути відповідними:

  1. Гранатове прикраса: Це може бути каблучка, намисто, сережки або браслет з гранатовим каменем, який символізує силу, відданість і кохання.
  2. Гранатові предмети домашнього вжитку: Наприклад, гранатові посудини для кухні, серветки або подушки з гранатовим візерунком, які додадуть вашому дому теплоти і затишку.
  3. Подарункова коробка зі спеціями: Включіть гранатовий колір у подарункову коробку, наповнену улюбленими спеціями та інгредієнтами для приготування смачних страв.
  4. Сімейна фотосесія: Замовте фотосесію в студії або на природі, де можна відобразити вашу сімейну щасливу мить на фотографіях з гранатовим акцентом.
  5. Подарунковий сертифікат на спа-процедури: Подаруйте партнерові час для відпочинку і розслаблення з розкішними спа-процедурами.
  6. Подарунковий сертифікат на подорож: Організуйте спільну подорож або відпочинок для подальшого підсиллення ваших стосунків та створення нових спільних спогадів.

Ці ідеї подарунків можуть допомогти вам виразити своє кохання та вдячність одне одному на 19-ту річницю вашого весілля.

Читайте більше у рубриці Весілля по-волинськи

Використано джерела: https://bpro1.top, https://happyb.com.ua, riara.com.ua

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев