Готуємося до одруження: Чи варто йти до нумеролога перед весіллям?

news

Нумерологія досліджує таємничі зв’язки між числами та життям. Це дозволяє краще пізнати свою особистість і зрозуміти наші стосунки з навколишнім світом. Все більше і більше людей визначають важливі життєві рішення, дотримуючись нумерологічної гармонії, чи не так? Чому жінки все частіше відмовляються брати прізвище чоловіка?

Про це розповідає Кая Бохняк, нумеролог за фахом і захопленням.

Як нумерологія впливає на ваше життя?

Нумерологія стає все більш популярною. Кожен з нас може відкрити свій нумерологічний портрет – для цього достатньо знати дату свого народження, а потім скласти всі цифри, поки не вийде однозначне число – це індивідуальне число народження. Фахівці в цій галузі підкреслюють, що він відповідає за 50 відсотків рис нашого характеру. Інші елементи, які не байдужі для нумерології – це наше ім’я, прізвище і навіть підпис.

Проблема виникає, однак, коли ми хочемо взяти прізвище нашого партнера під час одруження . Чи не порушиться тоді нумерологічна сумісність?

Таємниці нумерології наблизила до нас нумеролог Кая Бохняк, яка займається цією сферою вже 12 років і, як каже сама, заради вивчення астрологічних властивостей чисел повністю змінила своє нинішнє професійне життя. Кая є лідером у теорії – нумерологія повинна допомогти перш за все , – підкреслила вона. З її досвіду, все більше жінок звертаються за консультацією нумеролога перед весіллям.

Зміна імені приносить енергетичну зміну, а потім зміну особистості. Жінки хочуть знати, як вони можуть допомогти собі, знати, що ці цифри принесуть, яку користь вони можуть отримати, як вони допоможуть і чому можуть завадити. Немає ідеальних систем, кожен приносить виклики і таланти, головне зрозуміти їх і вміти їх використовувати, – пояснила вона.

Чи може нове ім’я змінити наш характер?

У нумерології вважаються імена та прізвища, додані церковно і офіційно . Якщо після одруження ми беремо прізвище чоловіка, ми змінюємо всю свою енергетику , – пояснила нумеролог.

Кая Бохняк вважає, що число народження становить близько 50 відсотків особистості, день народження становить 15/20 відсотків, а енергія імен становить 15 відсотків , тому є важлива частина. Крім того, енергія від імен та прізвищ впливає на наш імідж, а також впливає на те, як ми можемо долати нові виклики.

Дата весілля – п’ятниця, 13-е, невдала?

Майбутні молоді пари дуже ретельно обирають дату омріяного весілля. Ми уникаємо осінніх місяців, п’ятниці 13-го, спекотні дні теж не найкращий вихід. І так, заходячи далі в ліс, ідеальне побачення все більше звужується. Наш експерт порадив, на яких умовах з нумерологічної точки зору краще бути обережними.

Я не думаю, що дні тижня мають таке значення. Проте саму дату: тринадцятий місячний день я б не радив для весілля. День весілля говорить про роль партнера у відносинах, а місяць про роль партнера. Тринадцятий може заважати партнеру, наприклад, у професійній реалізації, – попередила вона.

Особливо чутливий нумеролог до жінок у липні – це з кожним роком викликає у жінки відчуття самотності у стосунках , багато таких емоційних проблем, часто важливі рішення падають тільки на жінку, вона тоді одна. Цей місяць присвячений лише тим жінкам, які є великими індивідуалістками, – підкреслила вона.

Також варто відзначити, що в нумерології дівоче прізвище ніколи не зникає.

Кая Бохняк підкреслила, що нумерологія, перш за все, має дати нам поради, як жити повноцінніше. Нове ім’я може поставити перед нами певні труднощі, і саме завдяки нумерології ми будемо краще їх усвідомлювати.

– Я б не пішов у такий бік, що зараз усі мають ходити до нумеролога перед весіллям. Це не випадковість, ми зв’язуємося з певними людьми, ми отримуємо ці енергії, тому що нам потрібно їх відчути. Будь-яка енергія приносить виклики та можливості, і нумерологія може допомогти нам у цьому.

У цьому знанні про себе є велика сила , – резюмувала нумеролог Кая Бохняк.

За інформацією dziendobry.tvn.pl

0 Комментариев