Жителі Волині можуть оплатити доставку посилки через “Укрпошту” онлайн

news

З 1 лютого клієнти компанії “Укрпошти” можуть оплачувати вартість доставки посилок онлайн.

Здійснити оплату не виходячи з дому можна на офіційному сайті компанії в “Особистому кабінеті”. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Послуга буде корисна насамперед тим, хто відправляє кілька відправлень за раз: оформивши відправлення і сплативши онлайн, залишається всього лише віднести посилки до відділення і вказати номер ШКІ (штрихкодовий ідентифікатор), що суттєво скорочує час, проведений в операційному залі,

– пояснили в “Укрпошті”.

Для клієнтів, що оформлюють відправлення онлайн у особистому кабінеті або за допомогою АРІ, діє знижка 5% на внутрішні відправлення і 3-15% на міжнародні.

Ця послуга діє для оформлення відправлень онлайн на внутрішні: “Укрпошта Стандарт”, “Укрпошта Експрес” та міжнародні відправлення: “Дрібний пакет рекомендований”, “Посилка” та “EMS”,

– додали в компанії.

Оплата за відправлення онлайн стягується в два етапи.

Спочатку на картковому рахунку клієнта блокується вартість пересилання відправлення при оформленні у “Особистому кабінеті”.

А у відділенні під час передачі посилки до пересилання адресатові, здійснюється списання з карткового рахунку клієнта “Особистого кабінету” уточненої вартості пересилання відправлень. Відповідно, в “Особистому кабінеті” статус “попередня оплата” змінюється на “оплачено”.

0 Комментариев