Збільшення пасажиромісць але зменшення кількості транспорту: Луцька міська рада оголосила конкурс на перевезення пасажирів

news

Що зміниться для пасажирів громадського транспорту?

У зв’язку із розірванням договорів на перевезення пасажирів, необхідністю організації перевезень у Луцькій міській територіальній громаді сьогодні на засіданні виконавчого комітету оголошено конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах № 11, 50, 26, 26а.

З метою оптимізації маршрутної мережі міста внесено зміни щодо збільшення пасажиромісткості (з 38 до 60 пасажиромісць) та зменшення кількості автобусів (з 11 до 6 одиниць) на маршруті №11, а також встановлено умовами конкурсу наявність автобусів з екологічними показниками не нижче Євро-5, автобуси категорії М3 класу 1 та категорії М2 класу А, В з екологічними показниками не нижче Євро-2 на маршруті № 50 “Луцьк – Брище”.

Читайте також До уваги батьків: Прихована небезпека москітних сіток та інші загрози для дітей під час літніх канікул 

Так, на автобусному маршруті № 11 “Дружби Народів – Карбишева (Академія рекреаційних технологій і права)” працюватиме 6 автобусів.

Розрахунковий інтервал руху в години “пік”, у вихідні та святкові дні – 15 хвилин.

Шлях за маршрутом у прямому напрямку: Дружби Народів, Бенделіані, Станіславського, Гнідавська, Данила Галицького, Ковельська, Глушець, Паркова, Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Карбишева; у зворотному напрямку: Карбишева, Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Київський майдан, Волі, Богдана Хмельницького, Данила Галицького, Гнідавська, Станіславського, Бенделіані, Дружби Народів (місця міжзмінного відстою на вул. Карбишева (Академія рекреаційних технологій і права) та вул. Дружби Народів).

На автобусному маршруті № 50 “Луцьк-Брище” працюватиме один автобус.

У прямому та зворотному напрямках: Привокзальний майдан, Президента Грушевського, Винниченка, Словацького, Богдана Хмельницького (Глушець, Паркова), Ковельська, с. Княгининок, с. Брище (місця міжзмінного відстою на пр-ті Президента Грушевського та у с. Брище).

На маршруті № 26 “Вишків-Окружна” працюватиме 4 автобуси.

Розрахунковий інтервал руху в години “пік”, у вихідні та святкові дні – 15 хвилин.

Читайте також На Волині 80% існуючих укритів придатні до використання 

Рух за маршрутом у прямому та зворотному напрямках: Селищна, Героїв УПА, Стрілецька, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Окружна (місця міжзмінного відстою на вул. Окружній біля ТЦ “Епіцентр” та вул. Селищній).

На маршруті № 26а “Мирослава Скорика – Окружна” працюватиме 2 автобуси. 

Автобуси рухатимуться у прямому та зворотному напрямках: Мирослава Скорика, Героїв УПА, Стрілецька, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Окружна (місця міжзмінного відстою на вул. Окружній біля ТЦ “Епіцентр” та вул. Мирослава Скорика (біля Міжрайбази).

Крайній термін подання документів 5 липня 2023 року до 11 год.

Конкурс відбудеться 8 серпня 2023 року.

За інформацією: Луцької міської ради 

0 Комментариев