На Волині 80% серед існуючих укриттів придатні для використання

news

З з 2 по 6 червня в області проводилися перевірки захисних споруд. Згідно результатів інспекції було встановлено, що 1 553 укриття готові до використання згідно призначенню, що становить майже 80% від загальної кількості.

Про це повідомив очільник Волинської ВА Юрій Погуляйко.

У решти споруд були виявлені різні порушення, зокрема обмежений доступ, незадовільний санітарний стан, деякі споруди перебували в аварійному стані або були затоплені грунтовими водами. Деякі споруди також не відповідали технічним вимогам, а деякі були зачинені на момент перевірки.

Варто зазначити, що відповідальність за утримання укриття несуть власники приміщень, де розташовані ці споруди. Тому було вирішено провести засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де будуть встановлені чіткі терміни для усунення виявлених недоліків у захисних спорудах. На сьогоднішній день у нас є згода та співпраця з усіма власниками, тому ми розраховуємо на те, що всі зауваження будуть враховані.

Щодо укриттів у навчальних закладах, вони мають бути відкриті та доступні для мешканців області, включаючи період канікул.

Керівництво регіону вважає, що населення області повинне мати цілодобовий доступ до захисних споруд незалежно від їх форми власності!

0 Комментариев