З нагоди Дня бухгалтера у Луцьку відкрили крамницю електронних послуг

news

14 липня у Луцьку відбулося офіційне відкриття першої крамниці електронних послуг «Твій час», що знаходиться за адресою вул. Дубнівська, 15. Таке відкриття приурочене до Дня бухгалтера, тож протягом тижня усіх відвідувачів чекають приємні подарунки.

Новостворена крамниця є одним з відділень всеукраїнської мережі, яка наразі стрімко розвивається. Лише протягом місяця свої двері відчинять більше 60 крамниць по всій країні, до кінця ж 2016 їх кількість як мінімум подвоїться. У Луцьку новим відділенням керує «Українська Софтверна Компанія», яка є офіційним дилером продуктів «Інтелект-Сервіс» («M.E.Doc», СОТА, АЦСК «Україна» тощо).

Мережа крамниць «Твій час» першою в Україні зібрала під одним дахом всі електронні послуги для підприємств, бізнесменів та фізичних осіб. Тож це своєрідний супермаркет сервісів, у якому клієнт може отримати повний комплект електронних послуг для будь-якого підприємства. Комплексний підхід до потреб клієнтів – це головна мета та інноваційна родзинка мережі. Таким чином, завітавши до крамниці, можна значно полегшити роботу бухгалтерів будь-якого підприємства: придбати необхідну програму для подання звітності в усі контролюючі органи, згенерувати електронний цифровий підпис, отримати допомогу висококваліфікованих спеціалістів, скористатися повноцінним віддаленим робочим місцем.

«Наш клієнт зустріне привітний персонал та отримає повний спектр обслуговування, – запевнила керівник крамниці електронних послуг «Твій час» Наталія Костриця. – До нас завжди можна додзвонитися, приїхати безпосередньо у офіс для оперативного вирішення будь яких питань. Для бухгалтера в період звітності дуже важливо вчасно отримати консультації і відправити звіт».

Крім того, є й ряд послуг для пересічних громадян. Тож під час візиту у крамницю можна оформити оплату комунальних послуг, придбати електронні квитки на літак, потяг чи автобус, сплатити за Інтернет та мобільний зв’язок, тощо.

«Ми довго ішли до цієї події. Прагнули краще обслуговувати наших клієнтів, робити їх працю більш зручною. У Волинській області ми працюємо найдавніше на цьому ринку і перші за якістю. Ми сподіваємося, що такими й залишимося. Крім того будемо й надалі прагнути до підвищення наших стандартів обслуговування… Нашими послугами можуть скористатися всі волиняни, всі підприємства Волинської області, а не тільки Луцька», – розповідає директор «Української Софтверної Компанії» Михальчук Роман.

Великий перелік електронних послуг поряд з висококласним сервісом дозволяють здійснити багато операцій в одному місці, до того ж швидко і ефективно. А значить, слоган «Твій час –  в твоїх руках» повністю відображає суть мережі крамниць електронних послуг.

За додатковою інформацією звертайтеся:

адреса: вул. Дубнівська, буд. 15, 2-й поверх, оф. 23

тел.: (0332) 75-73-36, (067) 332-36-63

e-mail: natalia@u-s-c.com.ua

 

0 Комментариев