Як зробити штучний сніг? Прості та швидкі способи зробити ідеально текучий штучний сніг з борошна, харчової соди та піни для гоління

news

Якщо ви хочете зайняти і розважити своїх дітей, приготуйте разом штучний сніг – напевно у вас вдома є картопляне борошно або харчова сода. Стане в нагоді і піна для гоління.

Штучний сніг можна легко зробити з картопляного борошна, піни для гоління або харчової соди. Це займе у вас не більше кількох хвилин. Сніг з пульверизатора краще купувати, але можна самостійно зробити пухкий сніг, який можна розкласти по полицях або підвіконнях.

Подивіться, як зробити штучний сніг кількома швидкими способами.

Штучний сніг з картопляного борошна
Штучний сніг повинен бути пухким і не липнути до рук. Ви можете легко досягти такого ефекту, використовуючи борошно. Приготувати:

картопляне борошно,
води.

Поступово (по чайній ложці за раз) додавайте воду або олію до картопляного борошна і вимішуйте суміш до досягнення потрібної консистенції. Повинна вийти пухка, але злегка волога і пластична маса. Приготований таким чином штучний сніг зберігайте в ємності з кришкою, щоб він не висихав – він повинен бути «придатним» до використання ще 2-3 тижні.

Також можна приготувати штучний сніг з картопляного борошна з додаванням олії (соняшникової або рапсової). Однак будьте обережні з його кількістю. Якщо переборщити, то вийде сніг з кульок або навіть жирна маса, а не пухкі сніжки. Однак приготовані таким чином кулі можуть стати цікавим доповненням до всього декору.

Якщо переборщити з кількістю води, то вийде ще одна цікава художня пам’ятка – неньютонівська рідина.

Штучний сніг з піни для гоління і борошна
Також можна зробити штучний сніг з картопляного борошна з додаванням піни для гоління: приблизно на 400 г борошна використовується 1 упаковка піни для гоління. З’єднайте інгредієнти, змішуючи та роблячи сніг у мисці, доки не отримаєте бажаної консистенції. Такий штучний сніг протримається приблизно 7 днів.

Штучний сніг з харчової соди
Щоб зробити штучний сніг з харчової соди, потрібна не тільки сипуча сода, а й інгредієнт, який її добре зв’яже. Підійде вже згадана піна для гоління, але можна використовувати, наприклад, кондиціонер для волосся з силіконами.

Щоб зробити штучний сніг з харчової соди, насипте її в миску і поступово невеликими жменями додайте піну для гоління – дотримуйтесь пропорції. На 100 г соди достатньо приблизно 300 г піни. Інгредієнти необхідно ретельно перемішати – в щільно закритій ємності такий штучний сніг простоїть близько 7 днів.

Ви можете зробити штучний сніг із харчової соди та білого кондиціонера для волосся так само, як у рецепті вище. Насипте харчову соду в миску і поступово додайте кондиціонер, змішуючи і поєднуючи інгредієнти. Перевагою є запах – штучний сніг буде пахнути приємніше, але це може бути не зовсім бажаний відтінок білого. Якщо використовувати піну для гоління, то вийде білосніжний пух. Приготований таким чином штучний сніг зберігайте в закритій упаковці близько 10 днів.

Також вам знадобляться шаблони штучного снігу – їх легко можна роздрукувати і вирізати, щоб на вікні з’явилися новорічні зірочки, сніговики, сніжинки і т.д.

0 Комментариев