Як записатися на аналіз у Synevo онлайн?

news

Медична лабораторія Synevo дозволяє записатися на аналізи онлайн. Клієнтові не потрібно особисто відвідувати заклад чи навіть дзвонити туди. Достатньо заповнити коротку форму на сайті та дочекатися дзвінка менеджера для узгодження візиту. Завдяки цьому лабораторія сінево вiдгуки про яку можна прочитати на сайті 20.ua, економить ваш час та значно спрощує підготовку до процедур.

Запис на аналіз

Для початку зайдіть на сайт лабораторії та знайдіть велику кнопку «Записатися на аналіз» з лівого боку екрану. Натисніть її та виконайте наступні дії:

  • Виберіть бажану дату візиту, місто та лабораторне відділення, а потім час прийому.
  • Заповніть анкету з особистими даними. Їх можна швидко імпортувати з Facebook чи сервісу Vitagramma. Потрібно вказати ПІБ клієнта, контактний номер телефону, стать, дату народження та інформацію про направляючого лікаря.
  • Оберіть тип аналізу, який потрібно здати. Ви побачите повний їх список з актуальними цінами та терміном виконання. Клікніть по назві аналізу, щоб отримати розгорнуту інформацію про нього.
  • Підтвердіть замовлення. Після цього вам повинен передзвонити спеціаліст лабораторії для узгодження візиту. Якщо не можете розібратися з назвою аналізу чи маєте інші питання, поставте їх менеджеру.

На сайті також вказані адреси та графік роботи усіх лабораторій. Є корисні рекомендації щодо підготовки до аналізів.

Запис через інтернет дозволяє забути про черги. Ви не витрачаєте час на поїздку до лабораторії.

Результати аналізів онлайн

Отримати результати аналізів також можна без візиту до лабораторії. Для цього перейдіть у відповідний розділ меню на сайті (вказаний з лівого боку екрану) та виберіть один з наступних варіантів дій:

  • Введіть код доступу, який можна побачити на бланку замовлення.
  • Перейдіть в особистий кабінет. Реєстрація також дозволяє передавати інформацію лікареві, отримувати знижки, знайти нового лікаря, відслідковувати динаміку по змінах показників. Ви отримуєте цілодобовий доступ до інформації.

Можна роздрукувати результати українською чи англійською мовами. Інформація автоматично додається в особистий кабінет протягом трьох годин після закінчення досліджень. Є функція отримання копії на електронну пошту. Щоб скористатися нею, заповніть бланк-заявку в представництві Synevo.

За бажанням оформлюйте замовлення традиційним шляхом – по телефону. Всі контактні дані ви знайдете на сайті Сінево.

0 Комментариев