Як відбілити зуби за 1 день

news

З часом зуби можуть змінити колір або пожовтіти. Ця зміна кольору часто спричинена вживанням певних продуктів (кава, ягоди, газовані напої). Крім того, накопичення зубного нальоту також призводить до пожовтіння зубів. Щоб відбілити зуби за 1 день можна скористатись народними методами. Серед них:

  • Яблучний оцет.
  • Активоване вугілля.
  • Харчова сода.
  • Перекис водню.

Ці домашні засоби можуть добре вплинути на відбілювання зубів, але для найефективніших і тривалих результатів вам варто відвідати стоматолога.

Як відбілити зуби харчовою содою

Харчова сода відома своїми властивостями відбілювання та видалення плям на поверхні зубів, а також є м’яким абразивом. Метод відбілювання содою є одним з найпоширеніших та доступних способів в домашніх умовах. Соду слід використовувати наступним чином:

  1. Для початку слід створити пасту з соди і води.
  2. Далі слід за допомогою зубної щітки нанести цю пасту на емаль та чистити зуби обережними, круговими рухами протягом 2-3 хвилин.
  3. Після чищення потрібно ретельно промити рот водою. Важливо не залишати залишки соди на зубах, так як це може викликати подразнення ясен.

Важливо. Цей метод не рекомендовано використовувати щодня, оскільки харчова сода є абразивом і пошкоджує емаль зубів при частому застосуванні. Оптимальне застосування – не більше ніж 1-2 рази на тиждень.

Як відбілити зуби яблучним оцтом

Яблучний оцет використовується як дезінфікуючий засіб для ротової порожнини, а також для відбілювання зубів. Його кислотність допомагає усунути наліт і жовті плями.

Для проведення відбілювання необхідно змішати 2 чайні ложки яблучного оцту з водою. Далі цим розчином потрібно прополоскати ротову порожнину, а після цього ретельно прополоскати водою.

Через сильну кислотність яблучний оцет може руйнувати емаль зубів, тому не рекомендується для щоденного використання.

Відбілювання зубів перекисом водню

Як і яблучний оцет, перекис водню може відбілювати емаль, але використовувати його потрібно обережно і лише в невеликих дозах. Використання сильної концентрації може подразнити ясна або викликати підвищену чутливість зубів. Для досягнення найкращих результатів рекомендується 1,5-3% розчин.

Для цього можна просочити перекисом ватний диск і нанести цю смужку на емаль. Всього за 20-30 секунд застосування засобу зуби стануть помітно білішими. Ще один спосіб – виготовити пасту для відбілювання зубів з перекисом водню та харчовою содою.

Відбілювання зубів активованим вугіллям

У цьому методі так як і у випадку з харчовою содою необхідно зробити пасту з активованого вугілля та почистити нею зуби. Активоване вугілля зв’язується з нальотом та видаляє жовті плями.

Однак не варто часто проводити відбілювання з активованим вугіллям, адже воно є абразивним і може пошкодити емаль та зробити зуби більш чутливими.

Відбілити зуби за 1 день – це бажана мета для багатьох, адже яскрава посмішка завжди в моді. Однак, важливо пам’ятати, народні методи не є довгостроковим рішенням. Вони також можуть спричинити пошкодження емалі чи подразнення ясен.

Найкращим і безпечним способом досягти справжнього та тривалого ефекту – є професійне відбілювання у стоматолога. Сучасні методи та технології, які використовуються у клініці Сопрано забезпечують надійний та ефективний результат. Професійні процедури відбілювання можуть покращити колір емалі на 7-12 тонів, зробивши посмішку більш яскравою та привабливою, без пошкодження емалі зубів.

0 Комментариев