Як вибрати весільне агентство?

news

Організація весілля вимагає відповідального і професійного підходу. Без досвіду спілкування з фахівцями з оздоблення залу, орендарями, фотографами, стилістами складно спланувати проведення майбутнього свята. Весільне агентство – це компанія професіоналів, що відповідають за організаційні моменти і рішення проблем у нареченого і нареченої.

Якщо на святі буде багато гостей, закоханим не впоратися з такими обов’язками без сторонньої допомоги. Тому ідеальним рішенням буде пошук весільного агентства. Але далеко не всі компанії, які надають подібні послуги, мають у своєму розпорядженні штат досвідчених співробітників. Вибору весільного агентства доведеться приділити підвищену увагу. Від цього залежить успіх майбутнього свята.

Де шукати весільне агентство?

Сьогодні більшу частину інформації отримують з інтернету. Майже у кожного весільного агентства є власний сайт, де можна вивчити портфоліо, відгуки, детальніше дізнатися про послуги. Але найкраще вибирати агентство за рекомендаціями перевірених знайомих або родичів, які вже користувалися допомогою весільних організаторів.

Не варто відразу погоджуватися на першу-ліпшу пропозицію – варто порівняти кілька варіантів. Остаточне рішення приймайте тільки після особистої зустрічі з представником агентства.

На що звертати увагу при виборі

При виборі весільного агентства перш за все звертайте уваги на досвід роботи співробітників. Оцінити його можна як за відгуками знайомих і незнайомих людей, так і по портфоліо. Найкраще, якщо компанія займається переважно організацією весільних свят. На сайті агентства можна подивитися напрямок діяльності фахівців. Якщо вони більше проводять корпоративів та дитячих свят, то досвіду в організації весіль у такої компанії може бути недостатньо.

Важливим є цінова політика. Підозріло низька ціна на послуги з організації весілля повинна насторожити, а не порадувати. Кожне агентство має штат фахівців, оплата роботи яких залежить від трудовитрат і ступеня майстерності. Низька ціна практично завжди говорить про недостатній рівень професіоналізму або відсутність досвіду.

Не соромтеся ставити представникам весільного агентства «незручні» питання про ціну послуг, просити відгуки реальних клієнтів. Добре, якщо особиста зустріч проходить в офісі. Наявність власного приміщення для спілкування з клієнтами та вирішення поставлених завдань говорить про серйозну роботу компанії.

Наявність портфоліо обов’язкове. На сайті, а краще в офісі ви повинні познайомитися з фото та відеоматеріалами, які демонструють рівень майстерності співробітників агентства. Додатковим плюсом буде наявність якісних каталогів і матеріалів з ідеями оформлення весілля, вибору тортів, весільних букетів. Агентство бере на себе організацію свята, а це означає, що професіонали відповідають за найважливіші організаційні заходи, включаючи безпосередні переговори з більш вузькими фахівцями, якщо їх немає в штаті компанії.

Укладення договору

Укладення договору захищає нареченого і наречену від різних непорозумінь і помилок. У документі повністю прописуються перелік послуг і точну вартість, а також дії сторін у разі недотримання взятих на себе зобов’язань. Якщо вас влаштовують умови надання послуг з організації весілля, підписуйте договір. На словах домовлятися не варто, навіть якщо представники агентства здалися вам неймовірно милими і порядними людьми.

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев