Як розблокувати заблоковану карту на яку надходять аліменти?

news

Розблокування платіжних карток що потрібно знати українцям?

Що потрібно зробити, щоб розблокувати, заблоковану виконавчою службою карту? Спробуємо розібратися в цьому питанні у нашій традиційній рубриці “Юридична консультація”.

Запитання клієнта:

Доброго дня. Ми з дітьми знаходимося за кордоном і мені заблокували всі мої картки у банках, навіть ту на яку я отримувала аліменти від колишнього. Ми тут живемо на соціал і я в паніці, що робити?! У Дії знайшла постанови, що гроші з мене стягують на підставі виконавчих написів нотаріусів. В інтернеті прочитала, що виконавчі написи зараз заборонені. Як таке може бути і як мені розблокувати картки? 

Відповідь юриста:

Під час війни наша влада виконавчі написи то забороняла, то намагалася вдосконалити їх застосування. 99,9% те, що виконавчі написи згідно яких з вас стягуються кошти було видано до війни. 

Читайте також Як змусити виконавчу службу стягувати аліменти?

З цим можна боротися двома способами:

  1. подати до виконавця заяву про розблокування рахунку на який ви отримуєте аліменти. Він розблокує цей рахунок, і ви зможете користуватися щомісячно сумою у 13400 грн. щомісячно;
  2. подати позов/позови про скасування виконавчих написів нотаріусів. Справа ця перспективна, оскільки кишенькові нотаріуси факторингових компаній видавали тисячі таки документів не зважаючи на обставини з суттєвими порушеннями процедури. Одночасно з позовом можна подати заяву про забезпечення позовних вимог, та зобов’язати виконавця не вчиняти ніяких дій з вашими арештованими коштами поки розгляд справи триватиме у суді.

Матимете бажання поспілкуватися грунтовніше, звертайтеся. 

Читайте також Як приватизувати неприватизовану квартиру?

Матеріал підготовлено за інформацією:

Назаревича Любомира Мечиславовича, ФОП «Діяльність у сфері права».

Правова допомога та консультації в цивільних справах 

м.Луцьк

Тел/вайбер  097 38 58 658

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев