Всесвітній день доньки – красиві привітання зі святом найріднішим

news

12 січня – Всесвітній день доньки

Це чарівне свято не є офіційним, з року в рік воно набуває все більшої популярності. Цього дня прийнято вітати теплими словами своїх донечок. Можна привітати зі святом і хрещених доньок.

Календар має ще дві дати, присвячені дочкам. Перша з них випадає на 25 квітня, а друга – на останню неділю вересня (затверджена ЮНІСЕФ).

***

Тобі, моя доню, тобі

всі помисли наші та мрії.

І серце наше назавжди,

Любов, піклування, надії.

Рости, наша доню, рости

На радість, на щастя, на втіху.

Стежинку свою віднайди

І плач завжди тільки від сміху.

***

Я тебе зі святом вітаю,

Доню, мила, обіймаю.

Хай же мир з тобою буде,

Поважають добрі люди.

Мрії хай твої здійсняться,

І у серці буде щастя.

***

Люба наша донечко,

Сяй, неначе сонечко,

Як веселка, вигравай,

Як промінчик, зігрівай!

Щебечи, неначе пташка,

Розквітай, як та ромашка,

Як тополька, будь струнка,

Як струмочок, будь дзвінка,

Будь, неначе вир, бурхлива!

Люба доню, будь щаслива!

***

Я тебе зі святом вітаю,

Доню, мила, обіймаю.

Хай же мир з тобою буде,

Поважають добрі люди.

Мрії хай твої здійсняться,

І у серці буде щастя!

День доньки

***

Вітаю тебе, мила донечка. Нехай всі твої справи вінчаються успіхом, нехай буде на шляху твоєму удача і везіння, нехай буде чудовим настрій і веселою душа, нехай тебе оточує повага, світле щастя і добрі друзі.

***

Дорога наша дівчинка, від душі вітаємо тебе зі святом! Ти наша радість, гордість і щастя! Радуйся кожному новому дню, зустрічай людей з посмішкою, ніколи не здавайся! Ти обов’язково будеш щаслива!

***

Вітаю, доню. Хочу побажати тобі червоного кольору любові в веселці твого життя, помаранчевих снів, щастя в жовтих, як сонце, тонах, зеленого кольору удачі, ніжних блакитних відтінків мрії, синього-синього неба натхнення і фіолетового кольору веселощів.

***

Вітаю тебе, дорога донечко! Бажаю залишатися завжди яскравою зіркою і теплим сонечком, милою дівчиною і доброю людиною, щирою подругою і творчою особистістю. Бажаю приємних життєвих сюрпризів, удачі, радості, світлої надії, міцної віри в себе і любові.

***

Вітаю тебе, мила моя і чудова донечка. Бажаю з кожним днем ​​розпускатися, як чарівна квітка, насолоджуватимуться яскравими променями сонця і свіжістю крапельок дощу, досягати неймовірних успіхів у своїй справі і будь-яких починаннях, легко підкорювати важкі вершини і отримувати море задоволення від життя.

***

Вітаю тебе, мила донечка. Бажаю вічного сяйва краси і щастя, бажаю гарного настрою, удачі і любові. Нехай тебе завжди оточують добрі люди, нехай для тебе не буде нічого неможливого.

Найщиріші вітання маленьким і великим доцям!

0 Комментариев