Сьогодні – День донечки! Найщиріші вітання маленьким і великим доцям!

news

Сьогодні, 25 квітня, у світі відзначають День доньки. Цей день є логічним продовженням низки родинних свят таких як: День матері, День батька, День синів, Національне свято братів і сестер.

День доньки – це свято у колі сім’ї, коли свою любов до дівчинки можуть зайвий раз проявити її батьки. Це, в першу чергу, свято любові, тепла і турботи.

Кажуть: «Донька – це комплімент жінці від Бога, значить, вона достойна повторення»

День дочки - привітання в картинках

Коли воно виникло і ким засновано – це питання також таємницею, але сам факт, що про День дочки говорять і питають, вказує, що такий день потрібен.

День дочки – це свято у колі сім’ї, коли свою любов до дівчинки можуть зайвий раз проявити її батьки. Це свято має стати ще одним у низці сімейних свят, щоб зміцнювати сімейні відносини і любов членів сім’ї по відношенню один до одного..

25 КВІТНЯ – ДЕНЬ ДОНЬКИ. ДОНЕЧКА – РАДІСТЬ ДЛЯ БАТЬКІВ, НЕХАЙ УСІ ...

Основне завдання організації Дня доньки – привернення уваги держави і суспільства до проблем дівчаток-підлітків, надання їм допомоги у процесі соціалізації через ознайомлення з різними професіями, психологічна та правова допомога в подоланні ними вікових, а також особистих проблем.

І все ж – День дочки, це, в першу чергу, свято любові, тепла і турботи. Поява дитини в сім’ї – це радісна і зворушлива подія, якої з нетерпінням чекають тато і мама.

Народження дитини – це народження нового життя, надії, народження нових почуттів. Добре відомо, що народження першої дитини сильно змінює жінку. А от кого точно змінює народження дочки, так це батька. Гордість за народження сина – це почуття споконвічне, а коли з’являється на світ донька – все в почуттях батька змінюється. Вони відчувають до дочок особливі ніжні, теплі почуття. Здатні до більшої відкритості в прояві своїх почуттів, дівчатка легше своїх братів можуть розтопити суворе серце тата.

День дочки – це свято у колі сім’ї, коли свою любов до дівчинки можуть зайвий раз проявити її батьки. Воно має стати ще одним у списку сімейних свят, щоб зміцнювати сімейні відносини і любов членів сім’ї один до одного.

День дочки - привітання в картинках | Факти ICTV

***

Я тебе зі святом вітаю,

Доню, мила, обіймаю.

Хай же мир з тобою буде,

Поважають добрі люди.

Мрії хай твої здійсняться,

І у серці буде щастя.

***

Завжди щаслива будь, кохана,

Щоб всі здійснились твої плани,

Бажаю вірних поруч друзів,

В житті все буде “олл інклюзів”.

***

Донечко моя рідненька,

Гордість і відрада.

Кожен новий день стрічай

Весело і радо.

***

Дочка, золотце, родная

Сегодня я поздравлю тебя!

Живи, как тебе мечталось,

Смеясь и летая, любя!

Листівки та картинки на День дочки

Красиві привітання з Днем дочки - вірші, листівки і картинки
Красиві привітання з Днем дочки - вірші, листівки і картинки
Красиві привітання з Днем дочки - вірші, листівки і картинкиКрасиві привітання з Днем дочки - вірші, листівки і картинки
Красиві привітання з Днем дочки - вірші, листівки і картинки

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев