Волиняни через карантин перекрили дорогу державного значення

news

Сьогодні, по 9 годині в селі Любешівська Воля місцеві мешканці перекрили автодорогу державного значення «Луцьк – Маневичі – Любешів – КП Дольськ». У такий спосіб люди висловили невдоволення введенням карантину на розповсюдження африканської чуми свиней.

Про це інформує прес-служба волинської поліції.

У центрі села, на вулиці Шевченка близько 50 місцевих мешканців безперевно ходили пішоходним переходом й таким чином частково перекрили рух транспорту. Поліцейські забезпечили об’їзд перекритої ділянки для легкових транспортних засобів.

У такий спосіб жителі села висловили невдоволення через недостатню поінформованість про наслідки введення карантину на розповсюдження африканської чуми свиней. Зокрема, людей цікавило, які компенсації вони отримають за вилучених свиней, де спалюватимуть або закопуватимуть туші загиблих тварин.

З жителями села зустрілися керівники райдержадміністрації, районної ради та Любешівського відділення поліції. Після роз’яснювальної бесіди станом на 11:45 рух на автодорозі було повністю відновлено.

Під час акції порушень громадського порядку не зафіксовано. На охорону публічного порядку було задіяні 6 працівників поліції.

Відомості про подію внесені до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.

0 Комментариев