Віримо у краще, готуємося до гіршого: українські медичні заклади забезпечують генераторами на випадок відключень електроенергії або блекаутів

news

Підготовка до зими: українські медзаклади забезпечені понад 4000 генераторами, які працюватимуть у випадку блекаутів

Від початку повномасштабної війни росії проти України Міністерство охорони здоров’я разом із партнерами продовжують активно працювати над забезпеченням закладів охорони здоров’я безперебійним електроживленням. Адже через щоденні загрози обстрілів з боку російської армії українські медичні заклади працюють у надекстремальних умовах, що значно ускладнює процес надання медичної допомоги населенню.

Читайте також Новенький потяг до Хельма курсуватиме через Волинь

Так, у рамках підготовки до зими, українські медичні заклади мають 4 095 генераторів. Обладнання забезпечуватиме безперебійне енергопостачання, аби медзаклади могли повноцінно функціонувати навіть в умовах віялових чи аварійних відключень електроенергії.

Зазначимо, що кожен із генераторів спрацьовуватиме у разі аварійного відключення електрики та постачатиме напругу в мережу. Тож у разі надзвичайної ситуації та завдяки автономним джерелам живлення у закладах охорони здоров’я безперебійно працюватимуть відділення інтенсивної терапії, операційні та критично важливе обладнання, яке рятуватиме життя пацієнтів.

Міністерство охорони здоров’я висловлює вдячність всім партнерам та донорам за таку активну допомогу Україні у нелегкий час та за їх участь у забезпеченні стабільної та злагодженої роботи українських закладів охорони здоров’я.

Читайте також Порушили заборону – отримали повістки: На Хмельниччині паломникам УПЦ МП роздавали повістки 

0 Комментариев