Порушили заборону – отримали повістки: на Хмельниччині паломникам УПЦ МП роздали повістки

news

На Хмельниччині, Тернопільщині, Рівненщині та Волині було вирішено  встановити заборону на проведення масових релігійних заходів від 19 до 25 серпня 2023 року. Ця заборона охоплює і паломницьку ходу до Почаївської Лаври, яка мала розпочатися 19 серпня 2023 року.

Проте, у суботу вранці, 19 серпня, в Кам’янці-Подільському, незважаючи на заборону Хмельницької обласної військової адміністрації, віряни Української Православної Церкви Московського Патріархату зібралися на звичайний хресний хід з наміром відвідати Почаївську лавру. Про це повідомили в інформаційному відділі Суспільного Хмельницький.

Віряни відвідали службу у соборі Олександра Невського, а після цього через сусіднє село Довжок, де відпочивала частина мандрівників, вони вирушили до Почаєва.

Згідно з повідомленнями у соціальних мережах, на підходах до Кам’янець-Подільського чоловікам-паломникам призовного віку розпочали розсилку повісток. Органи військової обов’язкової служби закликали поліцію вжити заходів для унеможливлення цього.

Поліція попереджала віруючих про те, що Хмельницька обласна військова адміністрація оголосила заборону на проведення масових релігійних подій. Зокрема, ця заборона стосується традиційної хресної ходи вірян з Кам’янця-Подільського до Почаївської лаври.

У ході перевірок поліція перевіряла документи у деяких осіб, але ніхто не був затриманий.

 

0 Комментариев