В одному з медичних закладів Волині введено в експлуатацію ще дві кисневих станції

news

 Відтепер у КП «Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання» працює єдина центральна автоматизована система лікувального киснепостачання із трьох станцій, що забезпечує заклад високопотоковим киснем на 100%! 

 Генеральна директорка «Володимир-Волинського ТМО” Тетяна ВАЩУК розповіла присутнім, що станом на сьогодні у закладі працює єдина центральна автоматизована система лікувального киснепостачання, яка складається із трьох станцій. Об’єднане функціонування даних станцій надало стовідсоткове забезпечення практично кожного ліжко-місця високопотоковим киснем, загалом облаштовано 292 точки центрального киснепостачання. 

Тетяна Петрівна наголосила, що загалом спектр застосування кисню в медицині є дуже обширним. Киснева терапія необхідна не лише хворим на коронавірусну хворобу, а й пацієнтам, які страждають на гостру або хронічну гіпоксію, хворим із хронічним обстуктивним захворюванням легень, муковіцидозом, бронхіальною астмою, серцевою недостністю,  усім реанімаційним та післяопераційним пацієнтам. Саме тому проведення кисню до кожного ліжка хворого є правильним стандартом світової медицини та, відповідно, було пріоритетним завданням для керівництва ТМО.

 Важливим моментом є те, що станції працюють цілодобово і самостійно контролюють витрати кисню. Якщо споживання припиняється – переходять у “сплячий” режим, а за потреби вмикаються знову. Станції підключені до дизельного генератора на випадок зупинки електрики. Також у складі станцій наявні кисневі резервуари, попередньо наповнені киснем.

За інформацією КП «Володимир-Волинського ТМО”

0 Комментариев