Укрзалізниця розпочала тестування нових вагонів на рейсі “Київ-Варшава”

news

Укрзалізниця активно працює над розширенням прямого з’єднання між Києвом і Варшавою. 31 травня відправився тестовий поїзд, складений з 14 стандартних вагонів Укрзалізниці, з метою отримання погодження з польською стороною.

Наразі прямий рейс Київ – Варшава – Київ є найбільш популярним напрямком. Щоденно мобільний додаток Укрзалізниці отримує понад 3 тисячі запитів від пасажирів, які шукають квитки на це сполучення, що в 10 разів перевищує кількість доступних місць. Обмежено кількість місць через те, що польські залізничники дозволяють проїзд лише спеціальним вагонам “вужчого” габариту RIC з 3-місними купе.

Українцям продовжили легальне перебування у Польщі до березня наступного року

Раніше було проведено низку раундів переговорів і узгоджень між українськими та польськими залізницями щодо сумісності стандартних вагонів Укрзалізниці з модернізованою польською інфраструктурою. Технічні погодження було отримано від польського регулятора UTK (Urząd Transportu Kolejowego). Також був проведений успішний тестовий заїзд поїзда, складеного з вагонів стандартного для України габариту 1-ВМ, які пройшли весь маршрут від Києва до Варшави з перестановкою візків на станції Ягодин.

Українцям у Польщі доведеться легалізувати своє перебування: кого стосуються зміни?

Укрзалізниця вже відновила курсування всіх ремонтопридатних вагонів такого класу у своєму парку, звернулась до європейських партнерів щодо передачі таких вагонів, але їх не лишилось більше в наявності, а на замовлення та побудову нових піде понад 2 роки. Втім, це не зупинило українських залізничників, адже запит наших пасажирів спонукає знаходити нестандартні рішення. Майже рік тому Укрзалізниця ініціювала та постійно проводить роботу з польським залізничниками щодо реалізації цього проєкту,

— зауважив член правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Перцовський.

Пілотний проєкт у польській школі: українську мову вивчатимуть як іноземну

0 Комментариев