Українцям продовжили легальне перебування у Польщі до березня наступного року

news

Президент Польщі Анджей Дуда підписав закон, що регулює перебування українських біженців до 4 березня 2024 року

Особам з України, які прибули до Польщі з 24 лютого 2022 року, було продовжено термін легального перебування до березня наступного року. У попередній версії закону цей термін становив до 23 серпня 2023 року.

Українцям у Польщі доведеться легалізувати своє перебування: кого стосуються зміни?

Деякі категорії громадян отримали подовження терміну перебування до 31 серпня 2024 року. Це стосується осіб, які з 4 березня 2024 року навчаються в дитячих садках або школах за польською програмою. Також діти, які належним чином навчаються згідно української програми (наприклад, дистанційно), також отримали продовження терміну перебування в Польщі.

За новою редакцією документа, особам, які розпочали навчання в поліцеальних школах, школах для дорослих не пізніше 2022/2023 навчального року, дозволять завершити свою освіту. Варто зазначити, що ці зміни стосуються лише громадян, які в’їхали до Польщі після початку повномасштабної війни, тобто після 24 лютого. Громадяни України, які перебували в Польщі до кінця лютого 2022 року, не підпадають під дію цього закону.

Українець постане перед польським судом за крадіжку чужої банківської картки

Зміни мають бути ще опубліковані в Журналі Законів і набирають чинності з першого числа наступного місяця після оголошення.

Пілотний проєкт у польській школі: українську мову вивчатимуть як іноземну

0 Комментариев