У Луцьку зноситимуть ринок – підприємці втрачають свій заробіток

news

Із 1 липня ринок «Львівський» планують зносити. Підприємці лишаються без заробітку і просять міськраду допомогти їм знайти місце для торгівлі.

Про це йшлося вчора, 29 червня, під час засідання 26-ї сесії міської ради

Підприємець Віта Максимова звернулася від імені підприємців допомогти із ситуацією, що склалася між ними та забудовником Русланом Юзвою, який придбав земельну ділянку. Підприємців гонять звідти, і тепер ті можуть втратити єдиний свій заробіток. За словами підприємця, вони там уже 15 років здійснюють підприємницьку діяльність, розуміють зараз, що уже там залишатися не зможуть, але не знають, куди їм подітися.

Підприємці просять міську раду дати їм хоча б клаптик землі, щоб вони перенесли свої торгові місця, а міськрада стала арбітром між підприємцями і паном Юзвою.

Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук зауважив, що це клопотання розглянуть на «архітектурній» комісії.

Депутат Павло Данильчук зауважив, що невідомо хто із працівників міської ради дав інформацію і депутати проголосували, щоб цей ринок знести, бо мов там є незаконна оренда. Однак, як виявилось, немає там ніякої незаконної оренди – є частина приватної ділянки, яку фактично людина, яка займала назаконно, продала іншому підприємцю, який хоче зводити будинок, а друга ділянка – земля комунальної власності.

Данильчук попросив Поліщука поспілкуватися з Юзвою, щоб підприємців не чіпали до того часу, поки не відбудеться комісія і не визначать, що робитимуть із цією ділянкою.

Поліщук запевнив, що особисто поспілкується із Юзвою і попросить його не зачіпати ринок до того часу, поки у міськраді не вирішать це питання.

0 Комментариев