У Луцьку журналісти із трьох країн боролися за Кубок пам’яті Бориса Клімчука

news

Сьогодні, 9 квітня, у Луцьку пройшов ІІ Міжнародний турнір з міні-футболу “Кубок пам’яті Бориса Клімчука”.

Про це повідомляє “Волинська правда”.

Зокрема, спортивне дійство відбулося у Волинській обласній ДЮСШ. Участь у турнірі взяли медійники з України, Литви та Білорусі. У футбольній майстерності між собою змагалися 5 команд: “ЗМІ” (Луцьк), волонтери з БФ “Волинь – 2014”, команда Луцької міської ради з України, а також “Пресас” (Литва) та “Гольф Стрім” (Мінськ, Білорусь).

Турнір відбувся з ініціативи ГО “Форум волинських журналістів” та “Спортивної асоціації працівників ЗМІ Волині”, а також за підтримки родини Бориса Клімчука, Волинської обласної ради, комітету по фізичній культурі і спорту Луцької міської ради, БФ “Волинь -2014”, ПрАТ “Луцьксантехмонтаж №536”, а також низки інших підприємств і установ Волині.

Церемонія відкриття спортивного свята розпочалася з хвилини мовчання, якою присутні вшанували пам`ять волинян, які поклали свої життя за соборність і Незалежність України у зоні АТО. По тому були виконані Державний Гімн України та державні гімни Литви і Білорусі.

На відкриття турніру завітала і донька Бориса Клімчука – Юлія Клімчук: “Я щиро рада вас усіх тут бачити, і бажаю, щоб перемогла дружба”.

Спортсменам також вручили запашні волинські караваї та подарунки, а юні гімнастки представили оригінальну мистецько-гімнастичну композицію під мелодичний супровід на тему українських народних пісень.

В ході самих змагань з міні-футболу журналісти – любителі спорту продемонстрували, що володіють не лише пером і словом, а можуть майстерно вправлятися з м`ячем.

1 4 2 3 6 5 8 7 9

0 Комментариев