У Луцьку заступив на службу кликун-вогнеборець Гнат Неопалимий

news

На службу до луцьких рятувальників заступив унікальний вогнеборець

Вчора у луцькій 25-й Державній пожежно-рятувальній частині зʼявився новий герой — кликун-вогнеборець Гнат Неопалимий.

Читайте також: Йорданське освячення домівок буде відбуватися з 6 січня по 2 лютого: як запросити священика до себе додому? 

Скульптура кликуна виготовлена із сплаву металу та встановлена на камені перед найстаршою пожежною частиною міста на вулиці Звитяжній (колишня Грибоєдова) в рамках проєкту «Луцький кликун», що реалізує Луцька міська рада та  зокрема Управління туризму та промоції міста Луцької міської ради Кликуни вже стали неодмінною частиною нашого славного міста – у сиву давнину вони інформували лучан про новини, здійснювали функції з охорони замку, а також виконували обовʼязки пожежної варти і використовували свою відвагу для гасіння вогню.

Гнат Неопалимий виділяється своєю надзвичайною сміливістю і є прообразом сучасних вогнеборців-рятувальників. Він стоїть на варті безпеки людей 24/7 і готовий вразити своїм рішучим вчинком. Гнат першим відгукнувся на виклик вогню, рятував людей та їх майно, і за це отримав відзнаку “Неопалимий”. 

А своє імʼя Гнат він отримав від латинського слова ignis – вогонь.

Відтепер лучани та гості міста матимуть ще одну цікаву та корисну локацію — новий міський кликун буде виконувати функції популяризації професії рятувальника та важливості дотримання правил безпеки в житті! 

Скульптура встановлена за сприяння меценатів. Державних коштів на це не затрачено.

Читайте також: У Луцьку в річці Стир водолази шукають людину

За інформацією: Луцького районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев