У Луцьку зареєстрували петицію щодо поновлення розмітки на «турбокільці» біля «Променя»

news

У вівторок, 31 січня, на сайті E-Dem зареєстровано петицію під назвою “Розмітка на кільці біля кінотеатру Промінь та облаштування тролейбусних ліній згідно розмітки”

У такий спосіб автор петиції Пилипюк Т.І. просить поновити дорожню розмітку на кільці біля розважального центру «Промінь» (саме це кільце багато лучан вважає найпроблемніших у місті) та облаштувати контактну повітряну мережу для живлення тролейбусів згідно зі схемою руху.

Тернополянка збирає підписи щодо розірвання договору оренди Почаївської лаври з УПЦ московського патріархату

За словами автора петиції, через відсутність розмітки багато водіїв рухаються не по схемі руху на цьому кільці, що створює аварійно небезпечні ситуації та знижує пропускну здатність цієї транспортної розв’язки.

Також Пилипюк Т.І. просить облаштувати тролейбусні лінії згідно схеми руху транспортних засобів, так як рух тролейбусів відбувається згідно ліній електропередач, які суперечать схемі руху на даній ділянці дороги, у зв’язку з чим створюються аварійно небезпечні ситуації на даному кільці та також знижується пропускна здатність кільця, що призводить до заторів під час пікових транспортних навантаженнях на цю ділянку дороги.

#unrussiaUN! Українців закликають підписати петицію про позбавлення права вето та вигнання росії з ООН і РадБезу

Для того, щоб петицію передали на розгляд, потрібно зібрати 300 підписів протягом 14 днів від дня реєстрації.

Підписати петицію можна за посиланням https://petition.e-dem.ua/lutsk/Petition/View/1829

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев