#unrussiaUN! Українців закликають підписати петицію про позбавлення права вето та вигнання росії з ООН і РадБезу

news

На платформі петицій Change.org  зареєстровано петицію про вигнання росії з Організації об’єднаних націй (ООН) та Ради безпеки ООН.

Автори петиції наголошують, що зараз ми маємо історичний шанс покласти край найбільшому обману в історії міжнародної політики – незаконному перебуванню російської федерації у складі ООН.

Наразі петиція набрала понад 212 тисяч підписів і стала популярною не лише серед українців, а й серед жителів багатьох інших країн. Долучитися до її підписання може кожен. Для розгляду потрібно зібрати 300000 голосів.

Підтримати петицію можна за посиланням на сайті change.org.

Подаємо повний текст петиції.

#unrussiaUN !

Нам випав історичний шанс покласти край найбільшому обману в історії міжнародної політики – незаконному перебуванню Російської Федерації у складі ООН.

Вигнати Росію з ООН і РадБезу!
Право на вето – не може бути правом на вбивство!

Окрім, того, за нинішнім статусом в ООН Росія не є ні частиною Ради Безпеки, ані членом ООН, адже не пройшла процедуру вступу в ООН, згідно зі статтею 4 Статуту ООН.

Відповідно до статті 23 Статуту ООН, Росія не є постійним членом Ради Безпеки ООН!

У нинішньому Статуті ООН сказано, що Радянський Союз ще існує, а Росія взагалі не згадується.

Ми просимо Антоніу Гутерреша та ООН надати документи, які засвідчують підстави членства Російської Федерації в ООН. У разі відсутності таких документів – ми вимагаємо припинити фіктивне членство Російської Федерації в ООН.
Двері ООН для Російської Федерації мають бути зачинені, тому що для вступу до ООН, Російська Федерація, відповідно до 4 статті Статуту ООН, повинна зупинити агресивну війну в Україні та повернутись до міжнародно визнаних кордонів. Тільки миролюбиві держави можуть стати членами ООН.

Такий курс дій позбавить Росію права вето в ООН, яке блокує багато мирних рішень, і відновить мир і порядок у міжнародному співтоваристві.

Підтримайте петицію – геть РФ з ООН!

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев