У Луцьку запрацює новий дитсадок

news

Зараз активно тривають як внутрішні, так і зовнішні роботи у ДНЗ №41 по вулиці Декабристів, що має запрацювати вже з початку нового навчального року.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Об’єкт буде повністю завершено до Дня незалежності, тож це буде прекрасним подарунком для лучан.

На будівництво та ремонт дитячого садка з міського бюджету виділено 10,4 млн грн. Ігор Скиба, старший виконороб ПАТ “Луцьксантехмонтаж №536”, які виграли тендер і є підрядником на будівництві, розповів, що значна частина робіт вже зроблена: здійснено утеплення фасадів, сантехнічні роботи виконані на 90%, повністю замінена електромережа, пошпакльовані стіни, облаштовуються дитячі ігрові майданчики. В приміщенні встановлені сучасні поліпропіленові батареї, які є кращими, адже вони не ржавіють, енергозберігаючі вікна, в ігрових кімнатах буде “тепла” підлога, крім самого підігріву, вона також утеплена мінватою. В найближчі терміни буде замінено дах. Новий садочок є сучасним та відповідає всім стандартам — великі та світлі ігорові кімнати, спальні, гардеробні, окремий блок для побутових потреб, ізолятор для медсестри, пральня, окремий харчовий блок, є й аварійні виходи.

 Леонід Карабан, начальник управління капітального будівництва Луцької міської ради зазначив, що підрядники прекрасно справляються із завданнями та виконують роботи швидко і якісно.

   Заступник міського голови Андрій Киця розповів: “Влітку, під час канікул, проводяться ремонти у всіх освітніх закладах міста — школах та дошкільних навчальних закладах. Здійснюється ремонт покрівлі, капітальний ремонт санвузлів, ремонт спортзалів. Та набільшим об’єктом на сьогодні є новий дитячий садок, де зараз активно ведуться ремонтні роботи, незабаром тут відкриють 4 групи для діток. Всі роботи будуть завершені до 1 вересня, тож відремонтовані навчальні заклади будуть готові прийняти дітей на новий навчальний рік”.

0 Комментариев