У Луцьку вимагатимуть запровадити мораторій на підвищення тарифів

news

Фракція «Народний контроль» у Луцькій міській раді ініціюватиме введення мораторію на підвищення тарифів.

Про це повідомив голова фракції Павло Данильчук, передає прес-служба фракції.

«Ми теж будемо ініціювати у Луцькій міській раді ухвалення рішення, щоб призупинити підвищення тарифів, поки не буде з’ясована ситуація на всеукраїнському рівні», – розповів Данильчук.

Він додав, що апелюватимуть із цим питанням і до обласної та районних рад Волині.

«Якщо такі рішення будуть масово прийматися в органах місцевого самоврядування, тоді ми змусимо владу припинити «нагинати» народ, адже підняття тарифів восени призведе до серйозного соціального протистояння», – вважає голова фракції Данильчук.

Нагадаємо, цього тижня депутати Тернопільської та Львівської міської ради ухвалили Звернення до вищого керівництва держави щодо необґрунтованого підняття тарифів на комунальні послуги (у зверненні йдеться про можливе запровадження тарифного мораторію).

Також фракція «Народний контроль» у Дубненській міській раді (Рівненська обл.) підготували звернення щодо запровадження мораторію, з яким виступить на сесії 22 липня. Готується відповідне рішення депутатами фракції і у Чернівцях.

Окрім того, з вимогою розглянути питання про запровадження тарифного мораторію, до мерів та депутатів міськрад цього тижня вже звернулися активісти «Народного контролю» у Вінниці, Кіровограді, Івано-Франківську та Лисичанську (Луганська обл.).

Нагадаємо, мораторій на підняття тарифів уже ввели міськради Києва і Дніпра.

0 Комментариев