У Луцьку відзначили професійне свято поліцейських

news

Сьогодні, 4 липня 2024 року, Національна поліція України святкує 9-ту річницю свого створення. З цієї нагоди поліцейських Волині привітали з професійним святом та вручили заслужені нагороди.

Про це повідомили у Волинській ОВА.

Серед присутніх були начальник ОВА Юрій Погуляйко, голова облради Григорій Недопад, начальник Головного управління ДСНС України в області Мирослав Дем’янчук, командир волинських нацгвардійців Володимир Олійник та Митрополит Луцький та Волинський Михаїл.

«Сьогодні ми відзначаємо дев’яту річницю створення Національної поліції України. За цей короткий час держава для поліції і відповідно поліція для держави зробила чимало, – сказав начальник ГУНП у Волинській області полковник Олег Сліпчук. – Три з цих дев’яти років ми відзначаємо День поліції під час військової агресії. Поліцейські захищають нашу державу, віддаючи життя, сили та здоров’я».

Поліціянти Волині беруть участь у бойових діях, працюють на деокупованих територіях та забезпечують порядок у рідній області.

«Зичу усім міцного здоров’я, сил, наснаги, а також завжди повертатися додому живими та неушкодженими. Нехай Господь завжди вас оберігає, – звернувся до присутніх Юрій Погуляйко. – Пам’ятаємо усіх, хто назавжди залишився в строю».

Після цього очільник області вручив подяки голови ОДА:

  • Олександру Грицику, підполковнику поліції, начальнику сектору агентурно-оперативної роботи управління карного розшуку ГУНП у Волинській області;
  • Юлії Дедовець, майору поліції, заступнику начальника відділу комплектування управління кадрового забезпечення ГУНП у Волинській області;
  • Тетяні Ляшук, старшому лейтенанту поліції, старшому слідчому в особливо важливих справах відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління ГУНП у Волинській області;
  • Олександру Шумському, старшому лейтенанту поліції, заступнику начальника управління – начальнику відділу організаційного забезпечення управління «КОРД»;
  • Олександру Козулі, лейтенанту поліції, інспектору відділу забезпечення вибухобезпеки управління вибухотехнічної служби ГУНП у Волинській області.

Загалом у День Національної поліції України нагороджено 101 поліцейського Волині.

Джерело: https://www.volyn.com.ua/

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев