У Луцьку в скандальному будинку хочуть збільшити кількість поверхів

news

Забудовник скандального будинку на проспекті Соборності має намір збільшити кількість поверхів до 12-ти.

Про це стало відомо сьогодні, 23 березня, під час засідання виконкому.

До Луцької міської ради звернулось ТзОВ «Юкрейніан девелопмент індустрі» на отримання дозволу розробки детального плану території. Відповідно до Плану зонування території міста Луцька територія, де заплановано будівництво, розташована в зоні багатоквартирної житлової забудови. У цій зоні житлові будинки 10 і вище поверхів дозволяється розміщувати лише за умови розробки детального плану території.

Олег Бондарук, член виконкому, нагадав, що це будівництво було розпочато без будь-яких документів, в результаті забудови утворилася тріщина на 9-поверховому будинку:

«Зараз немає ніяких висновків, чи там безпечно жити».

Як повідомив Тарас Яковлев, перший заступник міського голови, там були порушення на початковій стадії будівництва, забудовнику запропонували заплатити штраф:

«На сьогодні будівництво є цілком законним. Є висновки Національного водного господарства та природокористування міста Рівне, що потрібно зробити, щоб призупинити руйнування будинку. Мною було проведено збори, і всі питання з мешканцями про укріплення цього будинку були узгодженні. Будівельник взяв на себе зобов’язання всі ці роботи здійснити, після цього знову будуть обстеження. Єдине застереження – не здійснювати будівництво ближче, ніж за шість метрів до цоколя будинку, який вже існує. Моя особиста думка, забудову треба здійснювати, але не так, щоб нашкодити сусідньому будинку».

Інший член виконкому Михайло Щур не вбачає логіки у наданні такого дозволу:

«Нам що важко виділити територію на житловий квартал? Ні, в нас іде забудова по будинках, по парках. З моєї точки зору, тут немає логіки», – зазначив він.

Члени виконкому проект рішення не підтримали.

 

0 Комментариев