У Дубечненській громаді готуються до нового навчального року: ремонтують ліцеї та забезпечать безкоштовне харчування
У Дубечненській громаді триває підготовка до нового навчального року. У двох ліцеях ремонтують покрівлі, а також готують харчоблоки до впровадження безкоштовного харчування учнів, яке має розпочатися з 1 вересня.
Про це повідомили у Ковельській районній державній адміністрації.
До початку навчального року ремонтують два ліцеї
Начальниця Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен під час робочої поїздки до Дубечненської сільської територіальної громади разом із секретарем сільської ради Аллою Лавренюк оглянула хід ремонтних робіт у закладах освіти.
Зокрема, у селі Дубечне триває капітальний ремонт даху ліцею, а в селі Кримне ремонтують покрівлю місцевого ліцею.
Роботи фінансують із місцевого бюджету. За інформацією підрядної організації, їх планують завершити до початку нового навчального року.
- капітально ремонтують дах Дубечненського ліцею;
- оновлюють покрівлю ліцею в селі Кримне;
- перевіряють готовність харчоблоків;
- готуються до організації безкоштовного харчування школярів.
Безкоштовне харчування має стартувати з 1 вересня
Під час поїздки керівниця Ковельської РВА разом із керівниками навчальних закладів оглянула харчоблоки та обговорила організацію безоплатного харчування учнів.
Ольга Черен повідомила, що всі громади Ковельського району вже отримали кошти державної субвенції на закупівлю продуктів харчування.
За її словами, органи місцевого самоврядування та керівники закладів освіти мають забезпечити, щоб учні всіх шкіл Ковельщини могли безкоштовно харчуватися вже з 1 вересня 2026 року.
Підготовка до нового навчального року триває
У громаді продовжують виконувати необхідні ремонтні роботи та готувати освітні заклади до початку нового навчального року. Особливу увагу приділяють створенню безпечних і комфортних умов для навчання дітей.
Безкоштовне харчування школярів фінансуватиметься за рахунок державної субвенції. Кошти вже надійшли до громад Ковельського району, тож місцева влада готується забезпечити старт програми з початку нового навчального року.
Автор статті: Сергій Шагоферов
