У Луцьку проіспектували якість виконаних ремонтів доріг та прибудинкових територій. ФОТО

news

У Луцьку триває ремонт доріг, тротуарів та прибудинкових територій. Виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук та перший заступник міського голови Григорій Недопад інспектували якість виконаних робіт. Вони побували на чотирьох об’єктах, де нещодавно закінчилися ремонтні роботи, або на стадії завершення.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Спершу вони переглянули чи відповідно до технічних вимог здійснено ремонт вулиці 8 Березня, де було капітально відремонтовано 200 метрів дорожнього покриття та, на прохання жителів вулиці,  встановлено обмежувачі швидкості на дорозі. Мешканці будинку № 10 вул. 8 Березня мали нагоду поспілкуватися з керівниками міста. Вони висловили слова подяки за нове дорожнє покриття та, принагідно, попросили Ігоря Поліщука відремонтувати тротуар, встановити дитячий майданчик, зрізати аварійне дерево біля будинку та обстежити і відремонтувати стічну каналізацію у дворі.  Вони також показали керівникам міста, який благоустрій двору вони зробили власними зусиллями. «Сьогодні ми переглядаємо якість виконаних робіт, відслідковуємо  щоб роботи виконувалися у визначені підрядником строки. Спілкуємося з людьми, вникаємо в деталі, щоб мати об’єктивну картину і, якщо будуть зауваження, щось поправити. Загалом ми задоволені якістю виконаних робіт», – сказав Ігор Поліщук. Він подякував жителям будинку № 10 вул. 8 Березня за двір і небайдужість, запевнив мешканців, що жодне з порушених питаннь не залишиться поза увагою міської влади.

На проспекті Грушевського, 16 та 18 уже два тижні працюють дорожники. Ще два тижні їм потрібно, щоб дороги покрити новим асфальтом, а тротуари викласти бруківкою. А поки що роботи тривають, дороги всипані щебенем, покладені нові бордюри.

На проспекті Соборності відбувається капітальний ремонт тротуарів із влаштування велосипедних доріжок від храму Всіх Святих Землі Волинської аж до Миколаївської церкви. Тут також роблять спеціальне пониження для зручностей людей з обмеженими можливостями, встановлюється сучасне лед освітлення. Роботи тут розпочалися у вересні 2016 року і ще триватимуть більше місяця.

А от на вулиці Агатангела Кримського уже всюди новеньке асфальтне покриття, викладені бруківкою тротуари. Проте, біля одного із люків інспектуючі побачили неякісно покладену бруківку, тож доручили  директору департаменту ЖКГ негайно усунути цей незначний недолік, щоб не псувати загальну картину. «Ми переглядаємо якість виконаних робіт, щоб вирішити чи надалі продовжувати договірні умови і стосунки з виконавцями робіт. Сесією міської ради виділені кошти на ремонт доріг і прибудинкових територій. Через два тижні почнуться інтенсивні роботи, хоча вони й зараз ведуться. Лучани побачать зміни на краще», – сказав Григорій Недопад.

0 Комментариев