У Луцьку подорожчає вода

news

У Луцьку планують збільшити вартість послуг на централізоване водопостачання та водовідведення.

Відкрите обговорення за участю громадськості проектів постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо встановлення тарифів відбулось 8 травня, – повідомляє Конкурент.

Зі слів керівника КП «Луцькводоканал» Віктора Гуменюка, національна комісія схвалила проекти постанов, тому відбулося громадське обговорення для дотримання всіх процедурних вимог. Попередньо обговорення по перегляду та встановленню тарифів на 2019 рік для КП «Луцькводоканал» відбулися ще рік тому.

Як зазначається у повідомленні, через невідповідність тарифів підприємство щомісячно несе мільйонні збитки.

На сьогодні тариф на централізоване водопостачання без ПДВ складає 5 грн 64 копійки за 1 мᶟ. Передбачається, що запропонований коригований тариф становитиме 5 грн 92 копійки, тобто зросте лише на 28 копійок. Що стосується централізованого водовідведення, то зараз чинний тариф складає 5 грн 88 копійок, а коригований тариф передбачається у розмірі 6 грн 62 копійки, тобто зросте всього на 74 копійки.

«Ми виступаємо не за ріст тарифів, – зазначив Віктор Гуменюк. – Ми за те, щоб тариф був економічно обґрунтованим».

Оскільки зауважень у присутніх не виникло, учасники процедури підтримали запропоновані проекти постанов. Результати обговорення будуть направлені до НКРЕКП для подальшого розгляду.

Автор статті: Мартинюк Марія

0 Комментариев