Цікаві види чоловічого взуття

news

Про те, який образ життя веде людина та чим вона займається, про риси характеру та навіть захоплення може дуже багато розповісти взуття. Ці елементи гардеробу дозволяють скласти позитивне враження. Тож до вибору взуття слід підходити досить ретельно. Не варто зважати на розповсюджений стереотип, мовляв, жіночий гардероб наповнений набагато більшою кількістю різновидів взуття, аніж чоловічий. Модні дизайнери зуміли зробити більш різноманітною й чоловічу частину шафи. У сезоні зима 2018-2019 чоловіче взуття буде комфортним, доступним та яскравим.

Оксфорди, дербі та броги

Взуття для чоловіків розподіляється на категорії в залежності від їх призначення. Приміром, для світських заходів, ділових конференцій та взагалі для робочого часу слід вдягати туфлі зі шнурками. Останнім часом у тренді оксфорди – туфлі із закритою шнурівкою. Вони чудово пасують до смокінгу, фраку чи простого ділового костюму. Якщо ж чоловік відвідує менш офіційний захід, то краще буде вдягти дербі. Це туфлі із відкритими шнурками. Цей тип чоловічого взуття підходить до джинсів, звичайних штанів. Серед переваг дербі, в першу чергу, слід відзначити відсутність зайвих деталей. Втім, у модних бутіках можна знайти ці туфлі з різними аксесуарами.

Говорячи про дербі та оксфорди, не можна оминути стороною броги. Це ті ж самі туфлі з відкритою чи закритою шнурівкою, які мають перфорацію. У такому взутті отвори частіше за все розташовуються вздовж швів. Розробники брогів не стримують себе у дизайні цього взуття, виробляючи його з найрізноманітніших матеріалів у різних комбінаціях кольорів. Броги не відносяться до ділового стилю одягу. Взагалі вони спочатку призначалися для проведення господарських робіт, а перфорація потрібна була задля того, щоб витікала вода, яка потрапила всередину. Наразі перфорація не є наскрізною. Вона виконує лише декоративну функцію.

Взуття без шнурівки

Від дербі, оксфордів та брогів помітно відрізняються монки. Замість шнурівки такі туфлі (вони, до речі, також можуть мати перфорацію) обладнані пряжками. Монки чудово підходять до коротких штанів. Цікавою альтернативою їм слугують лофери – це чоловіче взуття має невеликий каблук. Їх можна поєднувати з діловим костюмом та повсякденним вбранням.

Видів чоловічого взуття хоча й менше, аніж жіночого, але все одно цієї кількості достатньо задля того, аби задовольнити всі бажання чоловіків стосовно їхнього зовнішнього вигляду.

0 Комментариев