“Суперфуди” для рослин або домашнє добриво, які ми часто викидаємо у смітник

news

Виробництво супердобрив, які сприяють пишному зростанню та цвітінню різноманітних рослин, може бути набагато простішим, ніж ми можемо уявляти. Часто сировину, яка необхідна для їх приготування, непотрібною вважають і просто викидають у смітник.

Секретами приготування “суперфудів для рослин” розповіли експерти Еxpress.co.uk.

Горіхова та яєчна шкаралупа можуть бути особливо корисними там, де необхідна аерація ґрунту. Використання шкаралупи сприяє покращенню повітрообміну важкого глинистого ґрунту. Крім того, їх також можна використовувати як добриво для кімнатних рослин.

Місячний посівний календар на червень 2023: в допомогу для садівника, городника та квітникара

Кориця також має багатофункціональне використання. Вона не тільки може використовуватись як добриво, але й допомагає запобігти появі грибкових хвороб на рослинах, зокрема у кімнатних.

Кавова гуща може бути чудовим доповненням до ґрунту для створення квітучого саду та плідного городу. Вона містить багато азоту, що робить її цінним добривом. Кімнатні рослини особливо полюбляють кавову гущу, а також такі овочі, як цибуля, салат та кукурудза.

Їстівні квіти з саду. Ви будете здивовані тим, що можете їсти!

Бананова шкірка може бути використана як природне добриво, а також як засіб для боротьби з комахами та шкідниками. Вона може бути корисною для троянд, оскільки містить речовини, що сприяють їхньому росту. Шкірку банана можна просто покласти поруч із рослинами, або подрібнити, щоб вона швидше розкладалася. Також рекомендується натирати листя рослин банановими шкірками, щоб відлякати комах.

0 Комментариев