Сталь проти алюмінію: який блок хаус з металу вам потрібен?

news

Сталевий і алюмінієвий блок хаус (сайдинг) – одні з найпоширеніших матеріалів для облицювання стін будівель. Вони мають суттєві переваги перед натуральною дерев’яною дошкою. Також у цих матеріалів є значні відмінності, які варто враховувати при виборі. Купити високоякісний металевий сайдинг ви можете тут – https://budshopping.com.ua/ua/metallicheskiy-blokhaus/. Розгляньмо особливості облицювання з алюмінію та сталі.

Алюміній

Ключові особливості:

  • Невелика вага. Завдяки цьому блок хаус зручніший у транспортуванні та монтажі. Алюміній є доволі м’яким металом, тому легко ріжеться і гнеться. Він створює менше навантаження на будівлю, тому підходить для більшої кількості об’єктів. Часто майстри стягують більшу оплату за облицювання сталевими панелями, оскільки працювати з ними важче.
  • М’якість. Через неї алюміній гірше протистоїть механічним пошкодженням та частіше продавлюється. З панелями потрібно поводитися обережніше при транспортуванні, зберіганні, встановленні.
  • Антикорозійні властивості. Раніше це було більш суттєвою перевагою алюмінію, ніж сьогодні. Тепер нержавіюча сталь покривається цинком, фарбою та полімерами, що робить її дуже стійкою до атмосферного впливу. Але алюміній має такі ж властивості навіть без додаткового покриття. Хоча виробники все ж фарбують панелі, щоб зробити їх більш естетичними.

Сталь

Ключові особливості:

  • Твердість і краща стійкість до механічних пошкоджень. Міцне облицювання добре підходить для будинків, які знаходяться в екстремальних кліматичних зонах.
  • Високий рівень захисту від вогню і води (зі спеціальними покриттями).
  • Більш висока вартість монтажу в порівнянні з алюмінієвими панелями. Це пояснюється кількома факторами: сталь сама по собі є доволі дорогою, її потрібно покривати додатковим захистом, встановлення більше коштує. Але міцність, надійність та довговічність такого сайдингу виправдовують ці витрати.

В усьому іншому ці види блок хаусу дуже схожі. Вони можуть експлуатуватися протягом 40-50 років. Алюміній і сталь забезпечують додаткову термоізоляцію будинку, зменшуючи витрати на опалення та кондиціонування. Також ці матеріали піддаються переробці для повторного використання. Технічне обслуговування є доволі простим. В цілому воно полягає у періодичній перевірці захисного шару та його оновленні у разі необхідності.

0 Комментариев