Спецтехніка, паливо та спеціалісти: Яку допомогу відправлять з Волині на Херсонщину

news

На Волині сформували першу допомогу, яку відправлять на Херсонщину для допомоги ліквідації наслідків підтоплень

Про це стало відомо за результатами наради начальника ОВА Юрія Погуляйка з головами РДА, структурними підрозділами ОДА, волонтерами та представниками бізнесу області щодо допомоги мешканцям затопленої Херсонщини.

Зокрема начальник ОВА Юрій Погуляйко повідомив, що перебуває постійно на зв’язку із Херсонською ОВА та знає про потреби у допомозі. 

«Відразу зауважу, що до цього процесу залучені багато областей, тож потреби змінюються щогодини. Але першочерговим та найнеобхіднішим лишається обладнання, матеріали та техніка для ліквідації наслідків та порятунку населення», – зазначив Юрій Погуляйко.

Читайте також До уваги батьків: Прихована небезпека москітних сіток та інші загрози для дітей під час літніх канікул 

Тож під час наради ми спільно вирішили, що від області нададуть техніку, яку забезпечать паливом та спеціалістами, що працюватимуть на ній. Так, сформують окрему бригаду, оснащену усім для життєзабезпечення, яка поїде допомагати ліквідовувати наслідки та рятувати місцеве населення. Мова про екскаватор, інженерну та спеціальну техніку, мікроавтобус, мотопомпи, потужний генератор, паливо та особовий склад.

Як повідомив керівник управління ДСНС у Волинській області Володимир Грушовінчук, на сьогодні потреби відправляти на допомогу рятувальників із Волині поки що немає, однак область готова долучитись. А так як ліквідація наслідків триватиме не один тиждень, впевнений, що така допомога знадобиться. 

Окрім цього, очільник області звернувся до міст обласного значення з проханням готувати місця для внутрішніх переселенців. І хоча на сьогодні місцеве населення Херсонщини неохоче евакуюється, на Волині маємо бути готові. 

«Дякую волонтерам, які відгукнулися і вже збирають гуманітарні вантажі згідно заявлених потреб. Дякую соціально-відповідальному бізнесу, який надає техніку та паливо», – сказав на завершення Юрій Погуляйко.

Читайте також На Волині 80% існуючих укритів придатні до використання 

0 Комментариев