Сосиски в тісті: смачнішого рецепту ви ще не зустрічали

news

Інгредієнти: (20-25 шт.)

500-600 гр. Борошна

150мл. Води
100мл. Молоко
80 гр. Вершкового масла
12 гр. Сухих дрожжів
45 гр. Цукру
5 гр. Солі
2 яйця
20-25 шт. Сосисок

Для змащування:

2 Жовтка
1 ч. л. Вершок
Кунжут

Приготування:

Для початку потрібно поставити опару. Молоко та воду можна змішати, рідина має бути трохи теплою. У чашу вилити рідину, додати столову ложку цукру (із загальної маси), дріжджі та три столові ложки борошна (із загальної маси). Віночком змішати грідієнти до однорідної маси. Накрити опару рушником та залишити на 20 хвилин.

Поки опара підходить, потрібно підготувати яйця. Яйця збити міксером, як тільки піна світлішає всипати в неї весь цукор і сіль. Збивати до густої піни.

Коли опара почне міхуриться, можна приступити до замішування тіста. В опару вилити яєчну піну, всипати все борошно і добре вимісити. Потім додати розм’якшене масло. Ще раз вимісити.Н

На цьому етапі може знадобитися ще борошно. Скільки разів роблю це тісто, борошно воно бере завжди по-різному. Раджу зважити 500 грн. муки|борошна| і використовувати її в заміс. Окремо зважити ще 100 грн. борошна і потроху додавати по необхідності.

Тісто має вийти м’яким і не повинно липнути до рук. Готове тісто покласти в змащену рослинною олією миску, закрити плівкою і відправити на вистоювання. Найкраще включити духовку на 50°, як нагріється, вимкнути та відправити туди тісто.

Через 40 хвилин тісто збільшиться втричі і буде готове. Готове тісто викласти на стіл і перем’яти, розділити на дві частини.

Шматок тіста розкотити в квадрат. Довгою та шириною приблизно 35 см. Готовий пласт тіста розрізати на смужки шириною приблизно 3 см. Сосиски на той час повинні бути очищені.

Кожну сосиску загорнути у смужку тіста.
Готові сосиски викласти на деко і змастити перемішаним жовтком з вершками, посипати кунжутом.
Деко відправити в розігріту до 180 ° духовку приблизно на 20 хвилин.

0 Комментариев